קיץ של מופעים

צילום: מתוך דף הפייסבוק של ראש המועצה
צילום: מתוך דף הפייסבוק של ראש המועצה
המועצה פרסמה את לוח המופעים לקיץ: מופעים באמפי עם מיטב אמני ישראל * לא שוכחים את הקטנים: מופעים עם מיטב אמני הילדים באמפי ובפארק אבני חן

אין קיץ בלי מופעים. עד לפני שנים ספורות, בהעדר מקום הולם למופעים, כיתתנו רגלינו למחוזות אחרים. ב-2018 נפתח האמפי ביישוב ומאז הגיעו אליו מיטב האמנים שהסבו ערבים של שמחה לתושבי מבשרת ציון.

בקיץ שעבר לא התאפשר קיומם של מופעים בשל מגפת הקורונה וגם ביום העצמאות האחרון נאלצנו להתאזר בסבלנות ולחרוק שיניים. אבל הקורונה גוססת, השגרה חוזרת ומבשרת חוגגת…

המועצה פרסמה את רשימת המופעים. אכן רשימה מכובדת ועשירה. אין תירוצים, כולם מבלים. להלן הרשימה. ב-27.7 יגיעו לכאן רמי וריטה. ב-5.8 המופע הגדול של עידן רייכל. כזכור, עידן רייכל היה אמור להופיע כאן בשנה שעברה אך בשל הקורונה לא התקיים האירוע שכולם חיכו לו. אברהם טל יגיע יום קודם לכן, ב-4.8, ובשבוע שאחרי (12.8), יופיע בניה ברבי שיארח את אליעד נחום. רגע לפני שהמסך יירד על החופש ונשוב לספסל הלימודים, יגיע ב-25.8 איתי לוי. כל המופעים בתשלום ויתקיימו באמפי. תחילת מופע ב-21:00, כניסת קהל החל מן השעה 20:00.

וגם את הילדים לא שוכחים ועבורם הוכנה תכנית עשירה ואיכותית. למעט המופע של אתי ספגטי, שיתקיים באמפי היובל, כל יתר המופעים באמפי שמול בניין המועצה (שעה קבועה: 17:00. ההשתתפות בתשלום). להלן מועדי המופעים: אתי ספגטי (25.7), יובל המבולבל ושלגלון (19.8), מיקי כוכבת הילדים (22.8), ומני ממטרה (29.8).

ויש גם מופעים לילדים ללא תשלום והם יתקיימו בפארק אבני חן (שעה קבועה: 17:00). להלן הרשימה: דוד הגיבור (20.7), ליה שומרת היער (27.7), מאיה פפאיה (3.8), טלי ומורן (10.8) ויום כוחות הביטחון (17.8).

בהודעה חגיגית לתושבים ציטט ראש המועצה יורם שמעון מתוך שירו של עידן רייכל, שכאמור יבוא להופיע אצלנו: 'יום אחד זה יקרה…בלי שנרגיש משהו ישתנה…", וכתב: "המועצה המקומית מבשרת ציון 2021 לא מחכה שיום אחד זה יקרה ומביאה לכם השנה את מיטב האומנים בישראל לאירועי הקיץ. השנה יופיעו באמפי-פארק מבשרת ציון: הפרויקט של עידן רייכל, ריטה ורמי במופע משותף, אברהם טל, בנייה ברבי ואליעד נחום, איתי לוי ואומנים נוספים. כמו כן, עם הסרת מגבלות הקורונה, המועצה מפיקה השנה שלל אירועי תרבות לילדים ופעוטות".

לרכישת כרטיסים:  www.m-zion.smarticket.co.il.

למידע נוסף באתר המועצה: www.m-zion.org.il.