'קרחנה בירושלים'

החלקה על הקרח לכל המשפחה במתחם 'התחנה הראשונה' בירושלים

כולנו מחפשים פתרונות יצירתיים לנצל את הזמן, ליהנות עם הילדים וגם לברוח מהחום הכבד. קבלו את 'קרחנה בירושלים' הפתרון האולטימטיבי והצונן ביותר לבילוי כיפי בחופש הגדול עם כל המשפחה.

החל מה-19.7.21 מזמינות עיריית ירושלים וחברת 'אריאל' את הקהל הרחב לפעילות הכי צוננת בארץ – 'קרחנה בירושלים' – מתחם החלקה על הקרח ב'תחנה הראשונה'. המתחם הובא במיוחד מאוסטריה בהשקעה של למעלה מ-4 מיליון שקלים ומשתרע על שטח של כ-750 מ"ר. המתחם מצויד במשטח החלקה מקצועי ברמה גבוהה ובסטנדרטים בינלאומיים, מאובזר בציוד חדיש, עשוי קרח אמתי המציע חוויית בילוי והנאה לטווח רחב של גילאים מגיל 5 ואילך. לטובת הגיל הרך, הובאו בובות בצורת פינגווינים וכלבי ים המאפשרים לילדים להחליק בבטחה.

השנה, יתקיימו לראשונה במתחם שיעורי החלקה לילדים, חוגי החלקה לילדים, אירועים, מסיבות DJ אל תוך הלילה, ליין שישי צהרים ועוד. לרשות המבקרים יעמוד צוות הדרכה מקצועי ומיומן. בנוסף, נרכשו השנה עשרות זוגות של נעליים מותאמות להחלקה על מנת לעמוד בביקוש הרב.

אורי מנחם, מנכ"ל חברת 'אריאל': "מתחם ההחלקה החדש מאפשר פעילות לכל בני המשפחה בכל הגילאים והרמות והוא ללא ספק אחת האטרקציות המצננות בעיר. לאחר שבילינו את הקיץ שעבר בבתים, זו הזדמנות מצוינת לנצל את הקיץ בפעילות מהנה לכל המשפחה. בנוסף, מוזמן הקהל הרחב ליהנות מבילוי משפחתי מגוון במתחם 'התחנה הראשונה'".

תאריכים ושעות פעילות: 19.7-31.8, 10:00-22:00 (כניסה אחרונה: 21:00).

עלות: שעת החלקה 45 שקלים בהצגת כרטיס ירושלמי. מחיר מלא: 67  שקלים/ שעתיים 100 שקלים. כרטיסים מוזלים בוועדים השונים, בחברות האשראי ובמועדוני כוחות הביטחון.

הזמנת כרטיסים מראש באתר: WWW.ICEJEURSALEM.COM.

לקבלת פרטים נוספים, הזמנת כרטיסים לקבוצות ו/או שירות לקוחות ניתן להתקשר לטל 03-7772030  או להשאיר הודעת וואטסאפ. ניתן גם לפנות במייל icejerusalem@gmail.com

ההחלקה על הקרח מתאימה לילדים מגיל 5 ומעלה בלבד. 

המתחם נגיש לעגלות ולכסאות גלגלים.

מתחם 'התחנה הראשונה', רח' דוד רמז 4, ירושלים.