קרן בערבות מדינה – הפתרון היעיל לקבלת אשראי לעסקים

חולמים לפתוח עסק? רוצים להרחיב עסק קיים? להוסיף שירותים שיזניקו אתכם? לפניכם המלצות גיוס אשראי באמצעות הקרן בערבות מדינה, הדרך היעילה והמשתלמת ביותר


הריביות עולות, האשראי מצטמצם אבל יחד עם כל זה- על החלומות אסור לוותר הדרך היעילה והמשתלמת לגיוס כספים הינה הקרן בערבות מדינה. הקרן מעניקה מימון והלוואות לעסקים. כשבונים אסטרטגיה נכונה, עם קריאה פיננסית נכונה בשימת לב לסוג העסק והפעילות שהוא מציע ונעזרים בבעל מקצוע שמומחה בתחום היו נמנעים מתוצאות שכאלו, ולהפך, אותו בעל עסק סולל את דרכו הפיננסית לצד התמחותו המקצועית בתחומו.

הענקת שירות יעוץ פיננסי לעסקים הינו חלק מתהליך מסודר החל מאפיון הלקוח ועל התאמת התכנית הפיננסית שמתאימה לצרכים המשתנים. בהרבה מקרים הלקוח לא תמיד יודע מה הוא באמת צריך, מה המסוגלות הכלכלית שלו, למה הוא זכאי ומה העזרה שהוא יכול לקבל, "לצד זה, ייצוג של העסק מול המערכת הבנקאית- שנים ארוכות ישבתי מטעם הבנק בתפקידי מפתח, כעת אני בפוזיציה של מחויבות אחת- רק לעסקים. יש כל כך הרבה היבטים שיועץ פיננסי רואה ובעל העסק לא יבחין בהם מעולם, וניתן להשפיע על קבלת ההחלטה של הבנק".

לצד כל השירותים הפיננסים, אחד הדברים החשובים ביותר שיועץ פיננסי מסייע בו בליווי העסק הוא גיוס אשראי נקודתי ללקוח וגיוס אשראי ללקוח מקרנות שונות, אחת מהן היא הקרן בערבות המדינה,
מטרת הקרן היא להביא להגדלת היצע, זמינות וגיוון מקורות האשראי לעסקים קטנים ובינוניים
באמצעות מתן הלוואות במגוון מסלולים לצרכי הון חוזר, הקמת עסקים והשקעה, ובאמצעות שילובם של נותני אשראי מכל הסוגים. כל זאת במטרה לסייע לעסקים למצות את פוטנציאל ההתפתחות שלהם. כל אחד יכול לפנות בבקשה לקבלת הלוואה, אך מקבלי ההחלטות בקרן לא בהכרח יאשרו אותה, לכן על מנת להוביל את התהליך בהצלחה, בהחלט מומלץ לפנות באמצעות איש מקצוע שיגדיל את סיכויי קבלת ההלוואה ופיתוח העסק..