קשרי הידידות נמשכים

צילום: דוברות המועצה
צילום: דוברות המועצה
על ביקור של משלחת מהעיר התאומה וירצבורג שבגרמניה במועצה האזורית מטה יהודה

נמשך שיתוף הפעולה בין העיר התאומה וירצבורג שבגרמניה למועצה האזורית מטה יהודה במסגרת ברית 'ערים תאומות'. היום (שני, 23.5), נחתה משלחת של 15 נציגים מווירצבורג בישראל. המועצה וראש המועצה ניב ויזל מארחים אותם במהלך השבוע בישראל ומקיימים איתם מפגשים ודיונים בנושאים שונים וביניהם חקלאות, תיירות, חבל היין הרשמי שמוכרז השנה, שינויי האקלים ועוד. במהלך שהותם במועצה, יבקרו חברי המשלחת בחווה החקלאית של המועצה, במוזיאון הטבע התנ"כי, ביקבי המועצה וביישובים השונים. בסוף השבוע, יפתחו תושבי המועצה את ביתם ויארחו את חברי המשלחת לארוחות השבת.

ראש המועצה ניב ויזל: "אני שמח שסוף סוף אנחנו יכולים להיפגש ולארח אתכם בביתנו שבמטה יהודה. אני מברך על המשך השותפות, העמקת הקשר והתמיכה בנו. ברצוני לחזור ולקיים את משלחות הנוער וחילופי הסטודנטים בינינו. אני רואה חשיבות רבה להמשיך ולהשקיע במטרה שלנו לפתוח 'מכללת יין' ראשונה בישראל בעזרת השותפות שנרקמה בין המדינות".

ראש מועצת וירצבורג תומאס אברט: "אנו שמחים סוף כל סוף לפגוש אתכם ולא ב'זום'. תודה רבה על האירוח. יש לנו הרבה מה ללמוד מכם ונשמח לקדם נושאים שמשותפים לשתי המועצות. כל כך התגעגענו לאירוח של תושבי המועצה ואנו מתרגשים להיות כאן היום".