קשר בהצטיינות

סגן ליהי שפר ממבשרת ציון היא בין מצטייני קצין קשר ראשי לשנת 2021

הכירו את סגן ליהי שפר, עוזרת קצין הקשר החטיבתי של מחנה שבטה ומצטיינת קצין הקשר הראשי לשנת 2021.

ליהי בת 20 ומתגוררת במבשרת ציון. היא מתגוררת עם אמה ושלושת אחיה, שאחד מהם לחם במבצע צוק איתן והשני משרת גם הוא באגף התקשוב. לפני גיוסה, התנדבה ליהי בתנועה בשם "נוער תלם". בזמנה הפנוי אוהבת ליהי לנגן בפסנתר ועוסקת באומנות ובצילום. 

במרץ 2019 התגייסה ליהי לקורס מגן צופן בבה"ד 7 (בית הספר הארצי לקשר, תקשוב וסייבר), במהלכו עברה מיונים לפיקוד. בסוף הקורס היא נשארה לפקד על שני מחזורי גיוס, ובהמשך החליטה להמשיך ולתרום למדינה על ידי יציאה לקצונה. היא עברה את תהליך הקצונה המאתגר בשיא מגפת הקורונה, ובסוף בה"ד 1 שובצה בתפקידה הנוכחי כעוזרת קצין הקשר החטיבתי במחנה שבטה. ליהי מנהלת את מדור ההדרכה, ובמסגרת התפקיד היא אחראית על כל ההדרכות של חיל הקשר המועברות לתותחנים ונוגעות לכל החיילים.

תפקידה הוא ניהול כלל קורסי הקשר המתקיימים בבסיס שבטה ומילוי מקום סגן קצין הקשר החטיבתי במקרה הצורך. בנוסף, היא אחראית על שבע מדריכות ועשרות חיילים נוספים. במהלך תפקידה הוטמעו פרויקטים של חדשנות בקורסים אותם מעבירים בבסיס, כגון שיעורים מצולמים והתנסות מעשית במהלך השיעור.

כאשר נשאלה ליהי מדוע קיבלה את ההצטיינות לדעתה, היא ענתה: "אני עושה את התפקיד שלי מכל הלב וממלאת כל משימה באהבה ובהשקעה, מתוך הבנת המשמעות והאחריות שבידיי. קיבלתי את ההצטיינות בגלל העבודה הקשה שאנחנו עושים במדור, שנמצא בשלבי פריחה בימים אלו. בנוסף, מרגע כניסתי לתפקיד שמתי דגש על פיתוח כוח האדם האיכותי שיש לנו."

ליהי מעידה כי לאורך כל שירותה הצבאי היו המון אנשים שהשפיעו עליה ותמיד היו אנשים שדחפו אותה להצליח ולהאמין בה.

לקראת השנה החדשה ליהי תרצה לאחל: "אני מאחלת בריאות לכולם, מקווה שנמשיך להתפתח ולהתקדם לתקופה יותר טובה וחיובית."

על עבודתה המשמעותית ומסירותה לתפקיד, סגן ליהי שפר מקבלת את אות מצטייני קצין הקשר הראשי לשנת 2021. 

ישר כוח ליהי והרבה הצלחה בהמשך!