רגע לפני הזינוק: Expo ירושלים

תערוכת הספורט של מרתון WINNER ירושלים ה-10 יוצאת לדרך * 26-28 באוקטובר במתחם ה'סינמה סיטי' ירושלים * הכניסה חופשית

כמיטב המסורת וכנהוג בכל המרתונים בעולם, תקיים עיריית ירושלים לקראת מרתון winner ירושלים ה-10 (שייערך ביום שישי ה-29.10) את EXPO ירושלים – תערוכת ספורט ייחודית, שתתקיים בימים שלישי-חמישי, 26-28.10 (בין השעות 15:00-21:00) במתחם ה'סינמה סיטי' ירושלים. הכניסה חופשית.

מרתון winner ירושלים ה-10, המהווה את אירוע הספורט הגדול ביותר בישראל במסגרת הנחיות משרד הבריאות ועל פי תקנות 'התו הירוק', מציע שישה מקצים העוברים באתרים המרכזיים וההיסטוריים של ירושלים: מרתון מלא (42.2 ק"מ), חצי מרתון (21.1 ק"מ), 10 ק"מ, 5 ק"מ, מרוץ משפחות (1.7 ק"מ) ומרוץ קהילות (800 מטרים).

במסגרת EXPO ירושלים, יתארחו במשך שלושת ימי הפעילות אלפי רצים ורצות המשתתפים במקצי המרתון השונים, קהל רחב שוחר ספורט ואורח חיים בריא וכן משפחות רבות שייהנו מחוויית ספורט ופנאי מיוחדת. 

מדובר במתחם ספורט ססגוני שימוקם בקומת המסחר של ה'סינמה סיטי' ובו ביתנים של מותגי הספורט המובילים בעולם, אשר יציגו מגוון רחב של פריטי ספורט: נעלי ריצה, ביגוד ריצה לנשים ולגברים, שעוני דופק, תוספי מזון, ג'לים, משקפי שמש, מדרסים, שרוולי ריצה, חזיות ספורט, מעילים, חולצות דרייפיט, ביגוד אירובי, בקבוקים, תיקי שתייה וריצה ועוד. בנוסף יוצגו בתערוכה החידושים העדכניים בעולם הספורט וגדג'טים מיוחדים של מיטב החברות ובראשן של חברת 'סאקוני', נותנת החסות הרשמית של המרתון, שתציג בתערוכה ביתן מרהיב במיוחד.

בנוסף, יוקם בתערוכה מתחם מרצ'נדייז של מרתון winner ירושלים עם פריטי הספורט הממותגים של המרתון ועם אפשרות להדפסה אישית במקום. 

יצוין, כי במהלך ימי התערוכה יוענקו הטבות מיוחדות למשתתפי המרתון, לבאי התערוכה ולמשפחות באולמות הקולנוע שב'סינמה סיטי' ובמתחם הבילוי והפנאי שבקומת המסחר.

חלוקת ערכות הריצה: במסגרת EXPO ירושלים יוקם מתחם מרווח ומיוחד לחלוקת ערכות הריצה של המשתתפים במקצים השונים של מרתון winner ירושלים. במהלך שלושת ימי התערוכה, צפויים להגיע אל המתחם אלפי הרצים והרצות על מנת לקחת את הערכות שלהם בצורה נוחה, מהירה ויעילה. במתחם החלוקה, ניתן יהיה למדוד במקום את חולצות המרתון בתאי מדידה ייעודיים.

ערב הפסטה המסורתי: כמיטב המסורת במרתונים הגדולים בעולם וכן במרתון ירושלים, ייערך במסגרת התערוכה ערב הפסטה המסורתי לרצי המרתון המלא (42.2 ק"מ) ביום חמישי (28.10) בשעות הערב. באירוע החגיגי, ייהנו המשתתפים מפסטיבל פסטה, טעמים ופחמימות שייסעו להם לקראת הריצה המאתגרת המצפה להם בבוקר שלמחרת.

את התערוכה מפיקה חברת 'ספורט אקספו'.

משה ליאון, ראש העיר ירושלים: "עוד שנייה ההזנקה למרתון ולפי מיטב המסורת, גם הפעם הוא ילווה באירועים ססגוניים ומעניינים וביניהם תערוכת EXPO וערב הפסטה. המרתון הוא לא רק תחרות ריצה ומסלול שעובר בנופיה הקסומים של ירושלים, אלא פסטיבל ספורט ירושלמי ייחודי. אני מזמין את כל תושבי ירושלים ועם ישראל להגיע יחד עם כל המשפחה וליהנות מהפנינג ספורטיבי, ססגוני ומהנה".

ההרשמה עד לתאריך ה-23.10.

להרשמה ולפרטים נוספים:

אתר המרתון,  https://jerusalem-marathon.com.