רומנטיקה בקניון

צילום: באדיבות קניון 'הראל'
צילום: באדיבות קניון 'הראל'
לרגל חודש הספר העברי, אירח קניון 'הראל' יריד ספרות של מיטב הסופרות וההוצאות מהז'אנר הרומנטי

חגיגות חודש הספר העברי מתקיימות בכל הארץ וגם על מבשרת ציון לא פוסחת החגיגה. במסגרת זו, אירח קניון 'הראל' אתמול (ראשון, 13.6) יריד ספרות רומנטית של מיטב הסופרות וההוצאות מהז'אנר הרומנטי.

חרף השריפה שפרצה באותו היום בפאתי היישוב, הגיעו בשעות אחר הצהריים לקניון סופרות מכל רחבי הארץ ונהנו ממפגש מרגש עם הקוראות שלהן. במפגש זכו הקוראות להכיר את היוצרות מקרוב, לקבל חתימות וליהנות מאווירה צבעונית ומיוחדת. קהל רב מירושלים והסביבה הגיע לספוג את האווירה וליהנות ממבצעי שבוע הספר.

את היריד ארגנה תושבת היישוב, הסופרת דנה לוי אלגרוד, והיא אירחה את הסופרות ליליאן סלמה נחום, יהודית ציפורי, קרן גנון רופין ואת ההוצאות המוכרות והמוערכות בז'אנר – הוצאת בוקטיק והוצאת טורקיז.

מקניון 'הראל' נמסר: "היריד נחל הצלחה רבה והסופרות מודות להנהלת הקניון על האירוח המשובח והיחס החם לו זכו. אנו גאים לתת במה לאומנות נשית ישראלית ולקחת חלק במיזם נעים ומרגש שכולו עטוף רומנטיקה שוברת שגרה, מרעננת וכזו שמחזירה את הדגדוגים בלב. האנרגיות הנשיות היו בשיאן.אנו מודים לראש המועצה יורם שמעון שנרתם לסייע להצלחת היריד ואף הגיע לברך את הסופרות והמו"ליות. נשמח לראות אתכם תמיד במפגשים המתקיימים אצלנו בקניון 'הראל'".