רוקדים בגינה!

צילום: יח"צ חו"ל
על זוג רמקולים איכותיים ועוצמתיים, המוגנים לחות ומים ועמידים בכל תנאי מזג אוויר, איתם ניתן להאזין למוזיקה בהנאה בגינה, במרפסת או ליד הבריכה

מותג הרמקולים והאודיו האמריקאי המוביל POLK, משדרג את הגינה וחוץ הבית בעונת הקיץ החמה ומציג את ARTIUM 5, זוג רמקולים איכותיים ועוצמתיים, המוגנים לחות ומים ועמידים בכל תנאי מזג אוויר, איתם ניתן להאזין למוזיקה בהנאה בגינה, במרפסת או ליד הבריכה.

סדרת הרמקולים ATRIUM המיועדת לבית ולחוץ מאופיינת בגמישות, אמינות ואיכות סאונד גבוהה הנאמנה למקור בעוצמה של 125 וואט. תיבות התהודה בהם עשויות חומרים העמידים בחום, קור ומוגני מים ולחות, אך עם זאת איכות הסאונד המופקת מהן נשמרת. חומרים אלו מאפשרים גם למקם אותם בכל מקום, מבלי להתחשב בתנאי הסביבה והאקלים ולזכות בביצועי סאונד ברמה הגבוהה ביותר. הרמקולים מאובזרים במיד וופר בקוטר 5 אינצ' להפקת באס עמוק ועוצמתי לפיזור רחב והפקת סאונד חד וברור. רכיבים טכנולוגיים כגון Patented Dynamic Balance® and Klippel optimization מנטרלים רעשים ומאפשרים צליל נקי הנשמר גם בעוצמות הגבוהות כמו בנמוכות. כיפות הטוויטרים והגריל עשויות אלומיניום ותקן 65-IP לרמקולים. מערכת ה- Speed-Lock™ mounting  מאפשרת התקנה בצורה קלילה ופשוטה עם יד אחת בלבד. הרמקולים מתכווננים בטווח של 90 מעלות לנוחות מירבית. תחום תדרים: kHz- 12kHz20. הרמקולים זמינים בצבעי שחור או לבן. המחיר: 2,790 שקלים.

POLK AUDIO – להשיג אצל המשווקים המורשים ובאתר היבואן סיריוס אלקטרוניקה.