רק שתי טיפות

ב'כללית' מדווחים על היענות גדולה של ההורים שפונים למוקד הקופה על מנת שילדיהם יקבלו את החיסון

בעקבות מספר מקרי הידבקות בנגיף הפוליו בקרב ילדים ובהתאם להחלטת משרד הבריאות, ממשיך המבצע '2 טיפות 2022 להשלמת חיסוני פוליו' במחוז ירושלים של 'כללית'. הורי הילדים, שנדרשים להשלים את מנות החיסון, קיבלו הודעת SMS אישית עם מידע מלא והכוונה לקביעת תור להשלמת כל מנות החיסון נגד נגיף הפוליו.

מנת חיסון זו מיועדת לילידי 2005-2013. המוקדים הקרובים: 'סינמה סיטי' ירושלים ו'ביג' בית שמש. ב'כללית' ימשיכו לקיים מבצעים נקודתיים על פי הביקוש. יש לתאם את התור לחיסון בטרם ההגעה באמצעות מוקד 'כללית' *2700, באתר האינטרנט או באפליקציה של 'כללית' ולהגיע עם פנקס חיסונים עבור כל ילד.

ריקי סגל, מנהלת תחום רפואה מונעת, שמנהלת את המבצע במחוז ירושלים של 'כללית': "החיסון בטוח ויעיל, תופעות הלוואי מעטות וחולפות מהר. המטרה היא שכל הילדים עד גיל 18 יהיו מחוסנים כפי השגרה הנהוגה בארץ מאז 2014. הנגיף עלול להתרבות במערכת העיכול של האנשים שלא התחסנו באופן מלא ולהדביק את הסובבים. אנו יכולים לעצור את המשך התפשטות הנגיף. אנחנו שמחים על ההיענות הגדולה בקרב מטופלי 'כללית'. השלמת כל מנות החיסון נדרשת על מנת לשמור על הבריאות שלנו ושל הסובבים אותנו".

מיכאל מישורי דרעי, מנהל מחוז ירושלים ב'כללית': "כדי לעצור את התפשטות נגיף הפוליו במדינת ישראל, חשוב להגיע ולהשלים את החיסונים הנדרשים. המטרה היא להעלות את רמת החיסוניות של כלל הציבור בישראל, בעיקר בילדים. אנחנו מזמינים אתכם לבוא עם ילדיכם".