שבוע מרגש בקניון

רגע לפני הפרידה מהחופש, דאגו בקניון 'הראל' לעשות שמח לילדי היישוב

השבוע הייתה התרגשות מיוחדת במינה בקניון 'הראל'. בהנהלת הקניון חשו היטב את ההתרגשות המבעבעת של הילדים שעולים שלב בחייהם, במיוחד אלה שעולים מהגן לכיתה א'. כמעט ואין מבוגר שלא זוכר את היום הראשון בבית הספר, יום מלא בהתרגשות שנחרט בזיכרון למשך שנים רבות.

ביום שני השבוע (22.8), התמלא קניון 'הראל' בלבבות תמימים וצעירים. חלקם עלו לגן חובה, חלקם לכיתה גבוהה יותר וביניהם הילדים שעוברים מגן חובה לכיתה א׳.

ראש המועצה יורם שמעון ומנכ״ל הקניון אבי שטרית בירכו את העולים לכיתה א' בטקס חגיגי במיוחד שלאחריו נהנו הילדים מההצגה 'הפח הכי מוצלח'. וזה עוד לא הכול. לאחר ההצגה הפתיע 'חנן מכשירי כתיבה' את כל העולים והעולות לכיתה א׳ בשלל מתנות צבעוניות.

מקניון 'הראל' נמסר: "היה לנו אוגוסט שמח וחופש גדול מלא בפעילויות: מתחמי קרקס אקטיביים, המיניונים האהובים שהגיעו לקניון ופסטיבל הדינוזאורים ששיגע את הילדים (אגב, הוא מתקיים גם היום, חמישי, 25.8,  אז אל תפספסו). בתוך כל השמחה הזו זכינו לחגוג עם היקרים לנו צעד חשוב מאוד בחייהם. כולנו משפחה אחת גדולה. אוהבים אתכם ומאחלים לכל ילדי היישוב הצלחה רבה בשנת הלימודים הבאה עלינו לטובה".