שוטר ליום אחד

הילד בן עם מפקד תחנת הראל, סגן ניצב דקר אשל (צילום: דוברות המשטרה)
הילד בן עם מפקד תחנת הראל, סגן ניצב דקר אשל (צילום: דוברות המשטרה)
שוטרי תחנת הראל בשיתוף פקחי מועצת מבשרת ציון הגשימו את חלומו של בן, ילד עם לקות על הרצף האוטיסטי תושב מבשרת ציון * הילד זכה להתקבל גם בלשכת ראש המועצה

אמש אירחה יחידת השיטור העירוני במבשרת ציון יחד עם פקחי המועצה את הילד בן לוטרשטיין, ילד מיוחד על הרצף תושב היישוב, והגשימו את חלומו להיות שוטר ליום אחד.

במסגרת פרויקט "ניידת המשאלות" של משטרת ישראל יחד עם יחידת השיטור העירוני בהובלת פקד מירב ישראל, נערך אתמול יום מיוחד עבורו שהחל בלשכתו של ראש מועצת מבשרת ציון מר יורם שמעון והמשיך אל תחנת המשטרה ביישוב שם כמקובל עלה על מדי המשטרה, לאחר מכן ערך סבב ביקורים והכרת יחידות המשטרה השונות.

יחד עם "ניידת המשאלות" ביקר במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש שם פגש בנציגי יחידות המשטרה השונות ביניהם יחידת הפרשים והכלבנים ממדור בעלי החיים במשטרה ובהמשך ביקר במוזיאון המשטרה הצמוד למכללה.

בשלהי היום הוענקו לילד המיוחד בן תעודת שוטר ודרגות על-ידי מפקד תחנת ׳הראל׳ במחוז ירושלים, סנ"צ דקר אשל. לבסוף, הילד ואימו ביקשו להודות על חוויה בלתי נשכחת, משמחת ומהנה עבורו.

פרגון מראש המועצה

בן לוטרשטיין זכה להתקבל בלשכתו של ראש המועצה יורם שמעון, שסיפר: "במהלך השבוע, קיימתי שיחות ופגישות עבודה רבות בנושאים הקשורים למבשרת ציון, בהן שיחות ופגישות עם: שרי ממשלה, חברי כנסת, מנכ"לי חברות ממשלתיות, ועדות תכנון, מליאת מועצה, מנהלות בתי ספר ועוד. אך אין ספק, כי הפגישה החשובה מכולן, הייתה אמש עם בן לוטרשטיין, ילד מתוק עם צרכים מיוחדים, שחלומו היה להיות "שוטר ליום אחד". ואכן, במסגרת ניידת המשאלות ובשיתוף משטרת ישראל והשיטור העירוני המקומי, משאלתו התגשמה. לבן המתוק אמרתי במשרדי: שהוא מוזמן אלינו תמיד, איחלתי לו בהצלחה בלימודים, ואמרתי לו שכולנו אוהבים ומחבקים אותו!".