שומעים היטב

צילום: מכשירי שמיעה סונובה
צילום: מכשירי שמיעה סונובה
בשורה לשומרי השבת: מכשירי שמיעה של חברת סונובה קיבלו את אישור המכון להלכה

רשת שטיינר מכשירי שמיעה חברת בת של סונובה ישראל, היבואנית הבלעדית בישראל של מכשירי השמיעה של חברת סונובה, קיבלה בימים אלה את אישור המכון להלכה לשימוש בעשרות דגמי מכשירי שמיעה של סונובה בשבת ובחג. מדובר במכשירי השמיעה היחידים בישראל שיש להם את אישור המכון להלכה.

מדובר בבשורה משמעותית עבור אוכלוסיית לקויי השמיעה במגזר הדתי, שיוכלו מעתה להשתמש גם בשבת ובחג במכשירי השמיעה, בעזרת תכנות המכשירים בסניפי שטיינר מכשירי שמיעה לתוכנית שבת.

המכון המדעי הטכנולוגי הוקם על מנת להתמודד עם השאלות והבעיות ההלכתיות הסבוכות והמורכבות, אשר מתעוררות עם שילוב חיי היום יום במוצרים טכנולוגיים רבים במקביל להתפתחות המואצת של ענפי המדע וטכנולוגיה בכל תחומי החיים.

יוסף הילדסהיימר, רב בודק במכון הטכנולוגי להלכה: "אנחנו שמחים לבשר לציבור החרדי כי לאחר מאמצים רבים, חברת סונובה קיבלה אישור הלכתי מהדרין לשימוש במכשירי שמיעה בשבת ובחג לעשרות דגמי מכשירים. האישור ההלכתי ייתן מענה לפונים רבים שזקוקים לכך ואנו מודים על הזכות לקחת חלק בעשייה הברוכה הזו ולתת מענה לציבור המהדרין הנזקק למכשירים אלו".

אריק שטיינר, מנכ"ל שטיינר מכשירי שמיעה מבית סונובה: "כחברת מכשירי השמיעה המובילה בישראל חשוב לנו מאד להנגיש את השימוש במכשירי השמיעה שלנו לכל קבוצות האוכלוסייה. כבר שנים רבות שהשימוש במכשירי שמיעה פונאק ויוניטרון מאושר על יד מכון צומת לציבור הדתי הלאומי. בשנתיים האחרונות פעלנו מול המכון להלכה על מנת לתכנן וליישם את השינויים הטכנולוגיים הדרושים לצורך הנגשת מכשירי שמיעה שלנו גם לציבור החרדי. אנו מודים למכון ושמחים וגאים על כך שאחרי מאמצים רבים קיבלנו את אישור המכון להלכה לשימוש במכשירי השמיעה של סונובה גם בשבת וחג! אני מזמין את הציבור החרדי להגיע למכוני השמיעה של "שטיינר" ולסוכנים המורשים שלנו ברחבי הארץ על מנת לאפשר לכם למלא אחר המצוות ולשמוע כיאות בזמן תפילות, בעת לימוד בכולל, בזמן תקיעת שופר ובשגרת היום בכלל."

מתגייסים למען העוטף

רשת שטיינר מכשירי שמיעה חברת בת של סונובה ישראל מתגייסת למען תושבי העוטף שנעקרו מבתיהם לאחר השבת השחורה ב-7 באוקטובר ופותחת נקודת שירות במלון נבו ישרוטל ים המלח, אליו מוזמנים להגיע חברי כל קופות החולים. קלינאית תקשורת מנוסה ומיומנת תהיה במקום לתת שירות למכשירי שמיעה הכולל כיוון מכשירים, החלפת פילטרים וסוללות וכל מה שנדרש לפעילות תקינה של מכשירי השמיעה שלכם.

נקודת השירות של רשת שטיינר תפעל במרפאת מכבי שנפתחה במלון נבו ישרוטל ים המלח. לתיאום פגישה יש להתקשר לטלפון 6967*.

כמו כן מזמינה רשת שטיינר את כל מי שאיבד מאז תחילת המלחמה מכשירי שמיעה מתוצרתם או מכל חברה אחרת לפנות למרכז שירות הלקוחות של הרשת ולקבל מכשירי שמיעה חלופיים בהשאלה לתקופת המלחמה ללא תשלום או התחייבות. אריק שטיינר, מנכ"ל סונובה ישראל, בעלת רשת שטיינר מכשירי שמיעה: "החשיבות של שמיעה תקינה גדולה משמעותית בזמן חירום. תושבי העוטף שמרכיבים מכשירי שמיעה ושוכנו באזור ים המלח והסביבה מוזמנים להגיע לנקודת השירות שהקמנו ולקבל כל מה שנדרש לתיקון או שיפור איכות השמיעה שלהם. אנו מתפללים לחזרתם בשלום של השבויים, ומחבקים את משפחות הנרצחים, ומאחלים רפואה שלמה לפצועים".