שומעים היטב

פתרון חדש למרכיבי מכשירי שמיעה שיחסוך לא מעט כסף: ערכה המשמשת להטענה, חיטוי וייבוש בו זמנית, שומרת על איכות מכשירי השמיעה ומאריכה את חיי המדף שלהם

כל מי שמרכיב מכשירי שמיעה יודע שבעת שימוש המכשירים הוא חשופים לזיעה, לחות ושעווה המופרשת באופן טבעי מהאוזן. מכשירי השמיעה עשויים מרכיבים אלקטרונים זעירים רבים, שלכלוך ולחות מזיקים להם. לכן כחלק מהטיפול השוטף והשמירה על המכשירים, מומלץ להשתמש בערכת יבוש. בנוסף, כדי להבטיח את תקינותם של המכשירים ואת שימושם  השוטף,  יש צורך להטעין אותם מדי ערב כך שיהיו ראויים לשימוש במהלך היום שלמחרת.

ערכה חדשה של חברת PHONAK מציעה למשתמשים את שתי הפעולות הללו במכשיר אחד. מדובר במכשיר ה- Phonak Charge and Care והוא מאפשר הטענה ויבוש של מכשירי השמיעה בו זמנית. האביזר החדש עובד בטכנולוגיה של קרינת UV-C המחטאת את המכשירים בשילוב עם מאוורר המייבש אותם. תוך כדי התהליך כאמור, המכשירים נטענים .

את האביזר החדש שנחת לאחרונה בישראל, משווקת חברת סונובה ישראל בעלת רשת "שטיינר מכשירי שמיעה" המשווקת מבחר מכשירי שמיעה ושתלים דיגיטליים מתקדמים.

עלות המכשיר: 343 ₪ במחיר מבצע לרגל ההשקה. ניתן לרכוש את המוצר באחת מחנויות רשת "שטיינר מכשירי שמיעה", אצל הסוכנים המורשים או באתר – www.steiner.co.il.

בחברת "שטיינר מכשירי שמיעה" נותנים מספר טיפים והמלצות לאריכות חיי המכשירים:

  • אין להיכנס עם מכשירי שמיעה למים  (למעט עם מכשירי Audeo life  העמידים למים) ו רצוי לא להרכיב את המכשירים במצבים של הזעה מוגברת, כמו בפעילות ספורטיבית מאומצת, אלא אם מדובר במכשירים מיוחדים המותאמים לכך.
  • במקרים של פקקי שעווה, הפרשה חריגה מהאוזניים, או חשד לבעיה רפואית דומה, מומלץ להימנע מהרכבת המכשירים ולפנות לרופא אף אוזן גרון.
  • על מנת לשמור על מכשירי השמיעה יש להשתמש בערכת ייבוש.