שומרים על הבריאות

צילום: באדיבות המועצה
צילום: באדיבות המועצה
ניידת הממוגרפיה של 'מכבי' הגיעה בסוף השבוע האחרון ליישוב וזכתה להיענות רבה

ביום שישי האחרון, הגיעה ניידת הממוגרפיה של 'אסותא' מקבוצת 'מכבי שירותי בריאות'  לרחבת המועצה במבשרת ציון וביצעה לעשרות מנשות היישוב בדיקות ממוגרפיה לגילוי מוקדם של סרטן השד העשויות להציל חיים.

זאב רייכמן, מנהל מרחב מבואות ירושלים ב'מכבי שירותי בריאות': "גם בימים לא פשוטים אלה, על כל אחד ואחת מאתנו להיזהר ולשמור על בריאותו בכל החזיתות ולא להקל ראש, במיוחד לא בבדיקות רפואיות מסוג זה, שהן ממש עשויות להציל חיים. אנו ב'מכבי' ממליצים לבצע את בדיקת הממוגרפיה לנשים בגילאים 50-75 אחת לשנתיים ובהתאם להנחיות משרד הבריאות. בדיקה זו היא חלק מסל הבריאות ומבוצעת ללא תשלום לחברי הקופה".

ראש המועצה יורם שמעון בירך על היוזמה של 'מכבי' והדגיש, כי "למרות האתגרים והימים הקשים, דווקא עכשיו, בזמן זה של לחץ נפשי ופיזי, חשוב מאוד להקדיש זמן גם לבריאותנו. אנו עוברים תקופה לא פשוטה כלל ובדיקות רפואיות מסוג זה הן לא רק חיוניות, אלא גם ממש יכולות להציל חיים. חשוב לזכור את ערכן ולקיימן בזמן".

מ'מכבי שירותי בריאות' נמסר: "אנו ב'מכבי', כארגון בריאות מוביל, נמשיך לתת פתרונות רפואיים מותאמים לתושבים גם בתקופה זו וחיבוק נוסף לתושבי העוטף השוהים במלונות בישובים הסמוכים. לכל תושבי מבשרת ציון – שמרו על בריאותכם".