שופינג באופניים

חדש בקניון 'הדר' ירושלים: עמדת השכרת אופניים חשמליים * בתחנת העגינה 12 עמדות אופניים ומסוף

קניון 'הדר' בירושלים משיק השבוע עמדת השכרת אופניים חשמליים בצמוד לרחבת הקניון. הדבר יאפשר למבקרים להגיע לקניון ולחזור לביתם באמצעות אופן חשמלי שיבטיח נסיעה ללא פקקים ושמירה על איכות הסביבה.

בעמדה מחוץ לקניון הוצבו 12 עמדות לעגינת אופניים ומסוף. עמדת העגינה להשכרת אופניים הוקמה על ידי עיריית ירושלים בשיתוף חברת 'עדן' – החברה לפיתוח כלכלי בירושלים – אשר מובילים יחד מהלך של הקמת מערך אוטומטי שמאפשר לשכור אופניים חשמליים ולהחזירם בכל אחת מתחנות המערך בפריסה רחבה בירושלים.

לירון אלקיים, מנכ"לית קניון 'הדר': "אנחנו שמחים להתיישר עם החידושים בתחום התחבורה והסביבה הירוקה. אפשרות השכרת אופן מקלה משמעותית על מבקרי הקניון שמתגוררים בעיר או שנמצאים במהלך חופשה עירונית, מה שמשפיע לטובה על חוויית הקנייה. אנחנו שמחים שקניון 'הדר' נבחר להיות לאחת מתחנות העגינה המרכזיות בעיר, שכן קניון 'הדר' הוא קניון לכל המשפחה שמציע מגוון רחב של רשתות ומותגים מקומיים ובינלאומיים".

תחנת העגינה לא נמנית בתשתיות של חברת החשמל, כך שהטעינה החשמלית של סוללות האופניים החשמליים תבוצע באתר תחזוקה מרוחק. החשמל לתחנה יסופק דרך הקולטן הסלולרי במערך סגור ומוסתר ללא צורך בחיבור לנקודות חשמל חיצוניות. תחנת העגינה זמינה למבקרי הקניון.

לפרטים ולמידע נוסף:

קניון 'הדר', פייר קניג, 26, תלפיות, ירושלים.

טלפון: 02-6726660.

אתר הקניון: www.hadar-mall.co.il.