שיא עם סטייל

האתר AD50 לעיצוב הבית שבר שיאי מכירות כבר בשבוע הראשון להשקתו

אתר 'עד 50' שהושק באמצע השבוע שעבר הוא לוקיישן מהמם בו תמצאו מגוון רחב ומדהים של מוצרי נוי איכותיים לעיצוב הבית במחירים אטרקטיביים במיוחד. כמה אטרקטיביים? כל המוצרים באתר נמכרים במחירים של עד 50 שקלים לפריט בלבד.

לכולנו ידוע כי בית מעוצב עם פרטי נוי ייחודיים, מעניינים ומדויקים, מקרינים תחושה נעימה, שלווה וקלילה לנפש ולעיניים. כיום, במקומות רבים נמצא מוצרי נוי מרהיבים, אך מחירים מרקיעי שחקים מונעים ממרבית האנשים לשים את ידם על מבוקשם.

מתוך הצורך של ליצור ׳בית׳ אחד שיענה על הביקוש הרב לפריטי נוי מגוונים במחירים אטרקטיביים, הוקם אתרAD50.CO.IL, אתר שהמוצרים הרבים המוצעים בו נבחרו בקפידה על ידי מעצבות פנים מובילות אשר חיות ונושמות עיצוב בכל רמ״ח אבריהן.

ואכן יריית הפתיחה הייתה עוצמתית והמסר המרכזי של בעליו – הבלטת העבודה כי האתר נגיש לכולם עבר במלואו ובעוצמה, שכן כבר בימיו הראשונים אלפי אנשים נכנסו אליו ורכשו מגוון רב של מוצרים וגם אלה שהעמיסו מספר רב של מוצרים זכו לחשבון נמוך שהפתיע אותם מאוד. 

בעלי AD50: "השבוע הראשון לפעילותנו עלה על כל דמיון והיה פשוט מטורף. פריטים רבים אזלו ומילאנו במהירות את המלאי על מנת שכל הרוכשים יוכלו להשיג את מבוקשם. בנוסף, כבר השבוע נוסיף עשרות מוצרים שיענו על הביקוש האדיר. חלק מן המוצרים התווספו לאור בקשות מיוחדות מצד הגולשים ולאור ההבנה שלנו כי הטעם הישראלי עשיר ומגוון וכדי לקלוע לטעמם של מרבית האנשים, עלינו להעשיר את המוצרים וכבר השבוע הגולשים ייהנו מחוויה נעימה עוד יותר שתשאיר אותם זמן ארוך באתר. המטרה שלנו היא להנגיש את עיצוב הבית לכל תקציב. בעת שתיכנסו לאתר תיהנו מפריטי איכות החל מ-15 שקלים במינימום לפריט ועד 50 שקלים במקסימום לפריט. את הטוב ביותר השארנו לסוף – השירות. 'עד 50' חרטה על דגלה הענקת שירות אמריקאי, תוך התייחסות לפרטים הקטנים וברכישה של 299 שקלים ויותר, הרוכשים ייהנו ממשלוח מהיר עד הבית ועם איכות מוצר שילווה אתכם שנים קדימה".