שיהיה לנו חורף חם

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ
המותג הבינלאומי DeLonghi מציע לחורף 2024 רדיאטורים מעוצבים, משוכללים  ואיכותיים * וגם: טיפים ועצות לחימום הבית  

חברת ברימאג המייבאת ומשווקת את המותג הבינלאומי DeLonghi מציעה לחורף  2024 רדיאטורים מעוצבים,   איכותיים ומשוכללים.

הרדיאטורים, נחשבים לאמצעי החימום הבטיחותי ביותר. למותג האיטלקי  דה-לונגי  מגוון רחב של דגמים המיועדים לחימום כל חדרי וחללי הבית השונים וגם למשרדים,  וייחודם העיקרי בנראות: בעיצובים חדשניים  ולא רק כמכשיר חימום פונקציונלי. בנוסף, מצוידים הרדיאטורים במנגנונים כנגד קפאון, המתחילים לפעול אוטומטית בטמפרטורה של 5 מעלות ובמשטח הקרנה גדול המבטיח זרימת אוויר מהירה יותר ומפזר את החום בצורה חזקה יותר.

 כמו כן יש רדיאטורים עם  ידית נשיאה קדמית, כולל גלגלים לנשיאה נוחה או רדיאטור 9 צלעות –עם  חריצים טרמיים מיוחדים מוגנים. בזכות חריצים אלו, מתאפשר חמום מהיר של האוויר וכך נשמרת טמפרטורה קבועה. ברדיאטור זה מנגנון הגנה בפני קפיאה והוא עומד בסטנדרט האירופאי המחמיר ביותר. 

רדיאטור 10 צלעות  – רדיאטור זה בעל משטח גדול בעיצוב חדשני. משטח ההקרנה במכשיר גדול ומבטיח זרימת אוויר מהירה יותר הגורמת לאפקט ארובה, המפזר את החום בצורה חזקה יותר. ברדיאטור מנגנון הגנה בפני קפיאה, הגורם לפעולה אוטומטית של המכשיר בטמפרטורה של 5 מעלות. מחיר מומלץ לצרכן: 1,099 ₪.

רדיאטור 12 צלעות – RADIAS – בעל הספק גדול במיוחד של 1100-2500 וואט וחזק במיוחד. ניתן להגדיר את התרמוסטט של המכשיר באופן אוטומטי בכדי לשמור על הטמפרטורה הרצויה. עיצוב הרדיאטור הינו חדשני והוא בעל ידית נשיאה קדמית. גוון לבן. מחיר מומלץ לצרכן: 899 ₪.

רדיאטור 12 צלעות –VENTOהידית של החלק העליון של סוללת הרדיאטור דוחפת בחוזקה את זרימת האוויר כלפי חוץ ובכך מגבירה את זרימת החום בצורה משמעותית. מצויד בטיימר ל-24 שעות ביממה. עם ידית וגלגלים נוחים לנשיאה. גוון לבן מחיר מומלץ לצרכן: 949 ₪.

מחירים  לצרכן החל מ  799 ₪ עד 1,099 שח.

ניתן להשיג ברשת מטרו ובחנויות החשמל המורשות וברשתות המובחרות או באתר: www.brimag.com

טיפים לחימום הבית ושמירה על האנרגיה:

מור מוסקוביץ, מנהל מותג דלונגי,  מעניק טיפים ועצות  לדרך המהירה והיעילה בשמירה על חום הבית וחיסכון בחשמל:

  1. בטיחות- מעל הכול! בחרו במכשיר שאינו מסוכן לילדים ולא לבע"ח.
  2. בדקו את פתחי הבית (דלתות, חלונות), בידוד יכול לחסוך חלק נכבד מהוצאות החימום של הבית.
  3. 22 מעלות זוהי הטמפרטורה המומלצת לחימום חלל הבית.
  4. תתחילו לבשל- לבישול אפקט חימום טבעי ונעים.
  5. הכניסו שטיחים לבית, גם יוסיף לעיצוב וגם יעזור לחימום הבית.
  6. אם כבר החלטתם לקנות מכשיר חימום, אז החליטו מה הייעוד: חדר ילדים, סלון, מקלחת  – לכל חלל מתאים אמצעי חימום אחר.
  7. צריכת החשמל- "הזול לפעמים עולה ביוקר", בדקו מהי צריכת החשמל של מכשיר החימום.
  8. אמינות- מכשיר חימום טוב צריך להיות תקין, לכן בדקו אמינות ודאגו שאתם רוכשים מכשיר של חברה ידועה, בעלת שם ובדקו שלמוצר יש אחריות של חברה אמינה.
  9. רדיאטור מתקרר במשך זמן רב יותר. בשביל לנצל את האנרגיה בצורה המירבית, לאחר שהרדיאטור מתחמם אפשר לכבותו (לא בסמוך ליציאה מהבית) ולהמשיך ליהנות מהחום שהוא מפיץ עד שהוא מתקרר.
  10.  חדר סגור יותר ימנע בריחת אוויר חם. לכן יש לסגור את חלונות הבית ואת דלתות החדרים שאין צורך לחמם. אם יש לכם חלונות גדולים, מומלץ להשתמש בחלונות כפולים. בנוסף, יש לאטום את החריצים שבין החלון למשקוף ובין גוף הדלת לסף.