שיח גלריה במוזיאון 'אנו'

'אנו - מוזיאון העם היהודי' מציג: סדרת שיח גלריה עם אוצרות המוזיאון בימי חמישי

פעילות חדשה תתקיים בימי חמישי הקרובים ב'אנו – מוזיאון העם היהודי': מפגשי שיח גלריה, המעניקים הצצה חד פעמית לרבדים הנסתרים של יצירת התערוכה, תוך התמקדות בסיפורו של האוסף המוזיאלי, הסרטים והמיצגים האינטראקטיביים. שעה קבועה: 18:00. ניתן לבקר במוזיאון באופן עצמאי לפני או אחרי המפגש עד השעה 22:00.

מועדי המפגשים

'סרטים במוזיאון' עם האוצרת מיכל הומינר (4.11): איך מספרים סיפור בסרט? מה הם מיצגים אינטראקטיביים? נבחן במפגש את מקומם העקרוני והמעשי של סרטים בתצוגה המוזיאלית עם דגש על תהליכי האוצרות והיצירה.

על הקמת המוזיאון עם האוצרת הראשית ד"ר אורית שחם-גובר (18.11): איך בונים מוזיאון? כיצד מתכננים מוזיאון? איך מחליטים מה (ואיך) להגיד? כיצד מציגים את התכנים? על ההחלטות העקרוניות והמעשיות בתהליך הקמתו של 'אנו – מוזיאון העם היהודי'.

'מוצגים כמסע בזמן' עם האוצרת אירית שפירא מאיר (2.12): סיור שיחשוף את משתתפיו לגלגוליהם של הפריטים בתצוגה – מהאיתור דרך ההכרעה ועד להצבתם ממש. נבחן פרטים מהעת העתיקה ועד העת החדשה ונדון בהם ובדרך שעברו עד שמצאו את מקומם בחלל המוזיאון.

'תרבות וכו" עם האוצר אסף גלאי (16.12): המפגש יעסוק ביהודים בתרבות העולם ויתמקד בתהליכי האוצרות של מוקדי התיאטרון, המחול, הקולנוע, המוזיקה, הספרות והאמנות במוזיאון. מעל מרחפת תמיד השאלה: מה יהודי בזה?

מחיר כרטיס: 65 שקלים.

להזמנת כרטיסים: 03-7457808 ובאתר המוזיאון, www.tickets.anumuseum.org.il.

'אנו – מוזיאון העם היהודי', קמפוס אוניברסיטת תל-אביב, רחוב קלאוזנר, רמת אביב.