שיש עם טוויסט מפתיע

מראה שיש חוזר ובענק ובצבעוניות פסטלית אביבית * חברת אלוני משיקה את הטרנד בעולם העיצוב: אריחי גרניט פורצלן ענקיים במראה מדהים

מראה השיש חזר לככב בעולם העיצוב כשעיקר השימוש הוא באריחי גרניט פורצלן במראה שיש, המעניקים יתרונות רבים על פני השימוש בשיש.

לדברי מהעצבת ענת אגסי מנהלת תחום אדריכלים ושיווק בחברת אלוני: "  השיש הוא משאב יקר ובשל אחוז ספיגה גבוה, הוא רגיש לכתמים, בעל רמת  "חלקלקות" גבוהה (לא מומלץ ליישום במקומות הבאים במגע ישיר עם מים כמו חדרי רחצה.) כמו כן, דורש טיפול  וליטוש לעיתים תכופות ושימוש בחומרי ניקוי מותאמים באופן אישי. לעומתו, אריחי גרניט פורצלן במראה שיש, מאפשרים תחזוקה קלה ועמידה בפני שחיקה. האריחים כמעט ואינם סובלים מפגיעות, שריטות ורטיבות וניתנים ליישום בכל חלל כולל בחדרי רחצה."

חברת אלוני, משיקה סדרת אריחי גרניט פורצלן ענקיים ואיכותיים במראה שיש בשם אוניקס (ONYX) לחיפוי וריצוף המתאימים גם לחדרי רחצה. הסדרה החדשה מעניקה מראה יוקרתי של שיש עם טוויסט מפתיע בדפוס ובצבעוניות אביבית של ירקרק, ורוד ואפור קלאסי.

הסדרה מדמה את מראה שיש היוקרתי ,אך בהיותה עשויה מגרניט פורצלן, מאפשרת תחזוקה קלה ועמידה בפני שחיקה. האריחים כמעט ואינם סובלים מפגיעות, שריטות ורטיבות וניתנים ליישום בכל חלל כולל בחדרי רחצה.

 מידה 120/260 ס"מ

מחיר:

 530 שח למ"ר

להשיג ברשת אלוני