שלא יתייבשו לכם העיניים

במציאות החדשה כולנו מבלים שעות רבות יותר מול המסכים * סיסטיין, המותג לטיפול ביובש בעיניים המוביל בישראל, מציג את "סיסטיין קומפליט" – בפעם הראשונה טיפות ALL IN ONE המתאימות לכל סוגי היובש

בשנתיים האחרונות כולנו הדקנו את המערכת היחסים שלנו עם המסכים לצורכי עבודה ואף לצורכי הפנאי. השהות מול המסכים יוצרת עומס על מערכת הראיה כתוצאה מבהייה ממשוכת והירידה בתדירות המצמוץ דבר הגורם בין היתר ליובש בעיניים. איך שומרים על העיניים כשזמן החשיפה למסכים רק הולך וגובר?

המותג המוביל סיסטיין המשווק על ידי קבוצת לפידות מציע את מגוון הפתרונות של סיסטיין, הטיפות לטיפול ביובש בעיניים הנמכרות ביותר בישראל!* ובניהם גם את סיסטיין קומפליט- טיפות "All-in-one".

סיסטיין קומפליט– לראשונה, טיפות לכל סוגי היובש בעיניים המעניקות לחות והגנה לאורך זמן והקלה אופטימלית עד 8 שעות2. הטיפות משלבות טכנולוגיה ננו טיפות מתקדמת המדמה את כל שכבות מסך הדמעות הטבעיות

סקר שנערך לאחרונה על ידי ALCON, יצרנית סיסטיין, הטיפות לטיפול ביובש בעיניים הנמכרות ביותר בישראל*, מצא כי 66% מהעובדים מול מסכים לזמן ממושך סובלים מתסמיני עין יבשה** כמו התעייפות מהירה של העין, עין אדומה גרד או צריבה, טשטוש ראייה וקושי במיקוד.

רבים מהסובלים מסימפטומים אלו טועים לחשוב שמדובר בעייפות חולפת או בכאב עיניים רגעי ולכן לא פונים לאבחון רפואי, לא משתמשים בטיפות לטיפול בעין יבשה ומעידים כי איכות החיים שלהם נפגעת.

העין יבשה? סיסטיין בבקשה!

סיסטיין הוא המותג לטיפול ביובש בעיניים הנמכר ביותר בישראל והמומלץ על ידי רוב הרוקחים בישראל ועל-ידי רופאי העיניים בארצות הברית.  סיסטיין מכיל מגוון של פתרונות שונים לכל סוגי היובש בעיניים והוא נמכר בכל רשתות הפארם בתי מרקחת פרטיים, בתי המרקחת של קופות החולים ואתרי פארם אונליין.

* נבדק בקרב משתמשים באביזרים רפואיים בסקר שבוצע ע"י מכון ברנדמן ביוני 2020