שלישייה של יופי

רשת SACARA משיקה 3 מוצרים חדשים: ג'ל ניקוי פנים, קרם רב שימושי ומסכת זהב מתקלפת המבוססים על חומצה היאלורונית וקוויאר שחור * מוצרים אלה מצטרפים לסדרת טיפוח עור הפנים Hyaluronic ACID & Black caviar


רשת SACARA משיקה לחורף 2021 שלושה מוצרים חדשים לסדרת טיפוח הפנים: Hyaluronic ACID & Black caviar לנשים. המוצרים מבוססים על חומצה היאלורונית וקוויאר שחור, ומתאימים לכל סוגי העור, במיוחד לעור פנים בוגר.

מוצרי הסדרה החדשים כוללים:

מסכת זהב מתקלפת מועשרת בחומצה היאלורונית וקוויאר שחור -ייעודית להמרצת וריענון עור הפנים. המסכה מכילה נוגדי חמצון שעוזרים להילחם בנזקי מזג האוויר והסביבה שאליהם פנינו חשופות באופן יומיומי. המסכה מועשרת בחומצה היאלורונית וקוויאר שחור, המסייעים בשמירה על עור הפנים שלנו נקי, צעיר ורענן.

מחיר לצרכן: 29.90 ₪/ תכולה: 150 מ"ל  

טיפ לשימוש- מומלץ למרוח את מסכת הזהב באמצעות מברשת מייקאפ שטוחה על מנת לקבל מריחה אחידה ונוחה ובנוסף שמירה על ידיים נקיות במהלך המריחה.        

קרם רב שימושי מועשר בחומצה היאלורונית וקוויאר שחור – קרם לחות רב שימושי לעור הגוף ולעור הפנים בו זמנית. הקרם מועשר בקומפלקס ייחודי של חומצה היאלורונית וקוויאר שחור המזינים את העור בלחות אינטנסיבית ומותירים אותו רך ונעים למגע. היות ומדובר בקרם רב שימושי המתאים הן למריחה על עור הגוף והן למריחה על עור הפנים מושג שילוב מנצח של חסכון בזמן ואחסון שכן מקבלים 1 IN 2.

מחיר לצרכן: 29.90 ₪ / תכולה: 200 מ"ל

טיפ לשימוש- ודאי לפני כל פעולה של מריחת הקרם שידייך נקיות לאחר שטיפה בסבון ידיים וייבוש בעזרת מגבת חדשה ונקיה. זה אולי נשמע טריוויאלי אולם שימוש במוצרים קוסמטיים בידיים שאינן נקיות עלול לא רק שלא לסייע לעור הפנים אלא אף לגרום לתוצאה ההפוכה.

ג'ל ניקוי לפנים עם פחם מועשר בחומצה היאלורונית וקוויאר שחור ג'ל אינטנסיבי לניקוי הפנים עם אפקט רעננות בגימור לחותי. הג'ל מועשר ברכיבי ניקוי חיוניים של פחם, קוויאר שחור וחומצה היאלורונית שחודרים

פנימה לתת השכבות של העור, מסירים שאריות איפור, שומן ולכלוך. עם נוסחת הג'ל הקלילה ומלאת הלחות העור נותר רך, רענן ונעים למגע.

מחיר לצרכן: 29.90 ₪/ תכולה: 150 מ"ל  

טיפ לשימוש- החומר הבסיסי ביותר לניקוי הפנים הוא סבון אבל מומלץ להיזהר מסבון אגרסיבי ולבחור במרקם עדין דוגמת ג'ל או מוס. רצוי לחמם את ג'ל הניקוי בין כפות הידיים כדי להביאו לטמפרטורת הגוף. באופן זה הגוף יספוג אותו באופן יעיל יותר.

ניתן לרכוש ברשת חנויות  SACARA ובאתר

https://www.sacara.co.il/