שעון לחורף

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ
הקשר בין משחקי ילדים לשלדים: לרגל המעבר לשעון חורף 2023, מהן המגמות הבולטות בשוק שעוני היד?

לקראת בוא החורף שמתקרב, רבים עושים סדר בארונות ומחליפים את המלתחות הקיציות באלה החורפיות. חוץ מהמעילים, הצעיפים והסוודרים, תופסות את מקומן קולקציות החורף בתחום שעוני היד, מהם הטרנדים הכי חמים לחורף הקרוב בתחום שעוני היד? איזה שעון מתקשה לקבל החלטות? איזה שעון מספק הצצה ל"מאחורי הקלעים", ומה הקשר לשוקולד? אלו הם רק חלק מהטרנדים והמאפיינים שיחממו לנו את הידיים החורף הקרוב

אן דן דינו- כסוף או זהוב?

שעונים זהובים וכסופים היו כאן משחר ההיסטוריה של השעונים, וזה לא במקרה: מדובר בגוונים שמתאימים לכל לוק, מופנים לכל המגדרים ומעניקים תחושת יוקרה ואלגנטיות לכל מראה. אחד הטרנדים הכי בולטים משלב את הצבעים המתכתיים הקלאסיים שאף פעם לא יצאו מהאופנה. שני הגוונים מחמיאים אחד לשני ומאפשרים שילוב עם תכשיטים כסופים וזהובים.

עושה חשק לשוקולד

לא משנה אם תקראו לזה צבע אדמה או שוקולד, הצבע החום הוא ללא ספק השחור החדש. אחד מהטרנדים שנראה בחורף הקרוב הוא שעונים בגווני חום שונים. הצבע העמוק מעניק טוויסט עשיר ויוקרתי לכל לוק ומגיע בול בזמן לחורף, כשצריך קצת תחושה של חמימות.

כל שעון בצבע

בין אם מדובר בטבעות עם אבנים צבעוניות, בנעליים ססגוניות או בעניבה פרחונית, אין כמו זריקת צבע בלוק שכולו צבעים ניטרליים. אותה הצבעוניות שאפשר לפגוש במלתחה, מגיעה לביקור במגירת השעונים עם צבעים בולטים, משמחים ומלאי חיים. אם בעבר שעון נתפס כפריט "רשמי" שצריך להיות בעל מראה אחיד, כיום הטרנד החדש מאפשר למעצבים "להתפרע" ולספק שעונים יוצאי דופן.

מה הקשר בין שלד לשעון?

מכירים את ההתרגשות הזאת של לבקר על הסט מקרוב ולראות איך עשו את הסרט האהוב עליכם? או להתבונן מקרוב בשף שמכין מנה משובחת? שלא לדבר על ברי המזל שזוכים לראות מבפנים את תא הטייס… יש משהו שקוסם לנו ב"מאחורי הקלעים".

הקסם הזה מגיע גם לאופנה ובפרט לתחום השעונים. שעוני הסקלטון (שלד) הם שעונים מכאניים שמאפשרים לעונדים לצפות במנגנונים של השעון, אם תרצו, 'מאחורי הקלעים' של השעון.

ההכלאה המושלמת בין צמיד לשעון

שעונים הם מזמן לא רק כאן בשביל להראות את השעה. הם הפכו עם הזמן לסמלי סטטוס ולפריטי אופנה לכל דבר. אחד מהטרנדים הכי חמים בשנים האחרונות מסרב לעזוב גם החורף הזה: רצועות מש. הטרנד מציע אלטרנטיבה לחוליות, לסיליקון ולעור, עם מרקם ומראה מאוורר וצעיר של רשת ומהווה סוג של הכלאה בין צמיד לשעון. חוץ מהמראה הצעיר, רצועות המש מוכרות בשל נוחותן, ויכולתן להיות עמידות אך גם מאוד גמישות בו זמנית. העמידות והגמישות מאפשרות התאמה מיטבית למפרק כף היד לפי הצורך.