שרים ומרימים בעצמאות!

בידורית חדשה מבית 'סיריוס אלקטרוניקה'

יום העצמאות מהווה יום של חגיגה למדינה וגם גיבוש עם חברים ומשפחה. בכל רחבי הארץ, במרפסות, על הגגות ובבתים פרטיים נערכות תחרויות שירה לצד מנגל "על האש. איזו פעילות מגבשת טובה יותר מאשר מלשיר, לזייף ולרקוד בצוותא כשזיקוקי דינור ברקע?

חברת סיריוס אלקטרוניקה, מתארגנת ליום זה ומציעה מגוון מערכות קריוקי שיבטיחו לכם אירוע לאומי הטוב .

מערכת Amnezia, בידורית מקצועית ואיכותית מבית המותג Pure Acoustics!

בידורית ניידת ועוצמתית, בעלת רמקול DSP המגיע עם שני וופרים אקטיביים (10 אינץ') ומעבד סאונד בטכנולוגיה ייחודית. לבידורית שליטה ועיבוד צליל מדהים עם סאונד ובס חזקים ודינאמיים בהספק של W1200. הבידורית מגיעה עם שני מיקרופונים אלחוטיים, כניסת מיקרופון חוטי ובוררי שליטה לווליום אקו. כמו כן, תאורת כדור דיסקו על הוופר לחוויה מסיבתית עם כפתור הפעלה וכיבוי. תצוגת לד גדולה מציגה בבירור את מצב הרמקול, דקות השיר ועוד. על הבידורית והפונקציות השונות ניתן לשלוט באופן נוח ומלא באמצעות שלט IR רחוק. חיבור TWS מאפשר חיבור שני רמקולים למקור שמע אחד באופן אלחוטי לקבלת צליל סטריאופוני. נוסף על כך, כניסת PL 6.3 מאפשרת לחבר אליה כלי נגינה כדוגמת גיטרה עם בורר ווליום נפרד. את המקור השמע ניתן לחבר לבידורית במגוון דרכים, באמצעות חיבור בלוטות' אלחוטי לסמארטפונים וטאבלטים, כבל AUX, כניסת USB או Micro SD.

לבידורית שני מקורות כוח, סוללת ליתיום מובנית, המאפשרת נגינה רציפה עד 8 שעות ושנאי חיצוני. מידות: גובה 86 ס"מ, רוחב 30 ס"מ, עומק 30 ס"מ. מחירה: 1,790 שקלים.

כל שנשאר הוא להזמין חברים. חג שמח!

PURE ACOUSTICS– להשיג אצל המשווקים המורשים

ובאתר היבואן סיריוס אלקטרוניקה