'שתי טיפות' במבשרת ציון

'כללית' במחוז ירושלים ממשיכה במבצע להשלמת חיסוני פוליו * היענות רבה ביישוב למבצע החיסונים

ב'כללית' מחוז ירושלים ממשיכים במבצע 'שתי טיפות 2022 להשלמת חיסוני פוליו'. היענות גדולה נרשמה ביום שלישי השבוע (7.6) בקרב ההורים ממבשרת ציון שפנו לקבל את החיסון עבור ילדיהם. כ-40 ילדים חוסנו תוך שלוש שעות על ידי שתי אחיות מ'כללית' – ענהאל זרביב וריקי סגל.

ריקי סגל, מנהלת תחום רפואה מונעת ומנהלת המבצע במחוז ירושלים של 'כללית': "החיסון בטוח ויעיל. תופעות הלוואי מעטות וחולפות מהר. אנחנו מזמינים את כל ההורים שילדיהם בשנתון 2005-2013 להמשיך ולהגיע להשלמת החיסונים במוקדים שלנו שברחבי המחוז. חשוב לתאם את התור לחיסון בטרם הגעתכם בכל אחת מהאפשרויות שעומדות לרשותכם – מוקד 'כללית' (כוכבית 2700), אתר האינטרנט והאפליקציה של 'כללית' – ולהגיע עם פנקס חיסונים עבור כל ילד. השלמת כל מנות החיסון נדרשת על מנת לשמור על הבריאות שלנו ושל הסובבים אותנו".

הורי הילדים שנדרשים להשלים את מנות החיסון, קיבלו הודעת SMS אישית עם מידע מלא והכוונה לקביעת תור להשלמת כל מנות החיסון נגד נגיף הפוליו.

כאמור, עורכת 'כללית' במחוז ירושלים מבצעים נקודתיים במרפאות בהתאם לצורך ובמטרה להנגיש את החיסונים למטופלי 'כללית'. "המבצע שנערך במבשרת ציון מצטרף לסדרת מבצעים שקיימנו ביישובים שונים שבמחוז ירושלים – בית זית, הר אדר ועוד", נמסר מ'כללית'.