תאונת עבודה קטלנית

פעל נפל מגובה בבית נקופה. מותו נקבע על ידי אנשי מד"א

בשעה 14:24 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על פועל שנפל מגובה באתר בנייה במושב בית נקופה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נאלצו לקבוע את מותו של גבר כבן 40.
פראמדיק מד"א לירון דייוויס וחובש רפואת חירום במד"א משה בלך סיפרו: "כשהגענו לאתר הבנייה הובילו אותנו אל הפועל ששכב מחוסר הכרה ועם פגיעת ראש קשה לאחר שנפל מגובה של כ-8 מטרים. הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצו לקבוע את מותו."

אלי ארנטרוי מתנדב 'צוות הצלה' מוסיף, "כשהגעתי לאתר בניה, הכווינו אותנו לעבר פועל כבן 40 ששכב על הרצפה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, עם חבלות ראש וגפיים קשות, לאחר שלדברי העובדים במקום נפל מפיגום בגובה של כ8 מטרים, יחד עם פארמדיקים וחובשים נוספים של מד"א התחלנו מיד בביצוע פעולות החייאה הכוללות עיסויי לב, הנשמות ומתן תרופות מצילות חיים, לצערינו עקב אופי הפציעות הקשות ממנו סבל נאלצו הפארמדיקים של מד"א לקבוע את מותו במקום.

מן המשטרה נמסר כי מדובר בפועל פלסטיני. כוחות משטרה שהגיעו בזירה, החלו בחקירת נסיבות המקרה ואיסוף ממצאים במקום, ובמקביל הועבר דיווח על תאונת העבודה למשרד העבודה.