תודה על האירוח

שלט התודה שהכינו חברי דורות (צילום: באדיבות המועצה)
שלט התודה שהכינו חברי דורות (צילום: באדיבות המועצה)
מפוני מקיבוץ דורות קיימו ערב הוקרת תודה למועצה האזורית מטה יהודה שקלטה אותם בעקבות אירועי השבעה באוקטובר

ביום רביעי שעבר (20.12), התקיים ערב הוקרה ותודה של קהילת קיבוץ דורות, שמאז פרוץ המלחמה פונו מבתיהם והתארחו במלון קיבוץ רמת רחל  שבמטה יהודה.

קהילת דורות ביקשה להודות למועצה, לעובדיה, למתנדביה ולתושביה על הכנסת האורחים הלבבית, הבית החם והמענה לכל בקשה וצורך שעלה בימים קשים אלה.

נציגת הקיבוץ פתחה את הערב וביקשה ראשית להודות לראש המועצה "שמיד פתח בפנינו את שערי המלון שהפך לבית. ראינו איך מקבלים אותנו בידיים פתוחות ומבקשים שכל בקשה שלנו תיענה ונרגיש מיד בבית".

ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל: "אחרי כל כך הרבה ימים כאן ובתוך מציאות מורכבת, מדהים לראות את קהילת דורות כאן, ביחד תוך מאמץ אדיר לשמור על הקהילה שלא תתפרק. אני חושב שאתם עושים עבודה חשובה ומאמץ עילאי לשמור על הביחד הזה, כי רק כך ננצח. אנחנו במועצה מרגישים שאנחנו עושים את מה שהיינו צריכים לעשות ולא משהו מיוחד עבורכם. אני מבקש להודות לטל גורני עובד המועצה, שגויס בחירום להיות מנהל המתקן ולהוות איש קשר שלכם מולנו; לזהבה מהמועצה שהתנדבה פה, לשלהבת מנהלת אגף חברה וקהילה, לרוני עירון, לקרן, להדס מנהלת אגף הרווחה, לאפי מהשירות הפסיכולוגי ולכולם. באנו להצדיע לכם ולכן ולהעריך את הכוחות שלכם להתמודד עם המצב המורכב שאתם וכל תושבי מדינת ישראל מתמודדים אתו מאז השבעה באוקטובר. אנו עושים את עבודתנו מתוך שליחות ובאהבה גדולה. תודה לכם על הפירגון ובשם כולנו במטה יהודה תודה רבה".

ממלא מקום ראש המועצה האזורית שער הנגב, יוסי קרן: "ניב ומטה יהודה היו הראשונים להרים אלינו טלפון ולהגיד 'אנחנו פה בשבילכם לכל דבר' וכך היה. אני מבקש להודות לך ניב והייתי שמח ללמוד מאופיר ליבשטיין ז"ל – ראש המועצה שלנו שנרצח – וממך איך להיות ראש מועצה כמוכם. אנחנו בדרך הביתה ונשמח לארח אתכם אצלנו".

דרור, מנהל הקהילה של קיבוץ דורות: "המועצה שלכם הקימה מטה חירום לקליטת תושבים במהירות ביעילות וכל המועצה נרתמה. על כך אנו מודים לעובדי המועצה. אולי בקרוב נפרדים, אבל מרגישים חובה כלפיכם לאורך שנים".