תחפושת לכל ילד

יוזמה חדשה של זוג תושבים במטרה לספק תחפושות איכותיות לילדים ממשפחות שידם אינה משגת

תושבי מבשרת ציון לא מפסיקים לפתוח את הלב ולצאת ביוזמות חדשות למען אלה שגורלם לא שפר עליהם. השבוע צוין ברחבי העולם היהודי 'פורים קטן' (י"ד באדר א'), שנתן תזכורת לכך שבעוד חודש יחול החג שעליו נאמר בשיר המפורסם "חג גדול לילדים". עקב המצב הכלכלי, יש ילדים שמבחינתם זה ממש לא חג גדול ועבורם החליט תומר שאול, תושב היישוב, להרים את הכפפה. תומר (39), סוכן נסיעות, נשוי ואב לשלושה, החליט יחד עם רעייתו שלהבת, מורה לחינוך גופני בבית הספר 'השלום', לפעול למען ילדים אלה.

בפוסט מרגש שהעלה בסוף השבוע האחרון כתב תומר: "אני מעוניין ליזום מהלך ולאסוף תחפושות לפורים למשפחות דלות אמצעים על מנת שלאף ילד לא תחסר תחפושת בחג ושכל ילד שירצה להתחפש – יתחפש. כל מי שיש להם בבית תחפושת שאותה הם לא צריכים, ארגונים וחברות שמעוניינים לתרום ולעזור – מוזמנים בשמחה. אשמח לאסוף את התחפושות ולחלק למשפחות נזקקות במבשרת והסביבה, כל זאת בתיאום עם מחלקת הרווחה במועצה תוך כדי דיסקרטיות ושמירת צנעת הפרט. אשמח לכל עזרה מכם".

מאיפה הרעיון?

"אני מעורב מאוד במה שקורה כאן ביישוב. אני חי כאן מאז שנולדתי. אני שומע כל הזמן על משפחות שיש להן בעיות כלכליות. אני מאוד רגיש לזה ורוצה לפעול בעניין. עוד מעט פורים וזה הנושא הכי חם. אחרי פורים אני מקווה לעזור בתחומים אחרים למען ילדים. קשה לי לחשוב על האפשרות שלילד לא תהיה תחפושת בגלל הקשיים הכלכליים של משפחתו והוא יצטרך להסתכל בעצב רב על ילדים שיש להם תחפושת. בקצת שאפשר אני רוצה לעזור".

איך התגובות שקיבלת לפוסט?

"קיבלתי לא מעט טלפונים והודעות ואני מרכז את הכול בצורה מסודרת. יש לא מעט שדיווחו שהם רוצים למסור תחפושות במצב טוב. אני מקווה לבצע איסוף כבר בימים הקרובים ולמיין על פי מידות, מה שיקל על משפחות שירצו לבחור תחפושת. אפנה גם לרווחה עבור משפחות שזקוקות לכך ולא ראו את הפוסט שלי. במידת הצורך, אעביר את התחפושות עד הבית".

למידע נוסף: 050-8311075.