תיקים עם סטייל

צילום יח"צ: מיסוני/טומי
בית האופנה MISSONI משיק שיתוף פעולה עם מותג היוקרה TUMI * התוצאה: קולקציית קפסולה של תיקים מלאי סטייל וססגוניות – ימכרו גם בישראל!

בית האופנה האיטלקי  MISSONI  (מיסוני), אשר עיצוביו הססגוניים מוכרים ברחבי העולם, יוצא בשיתוף פעולה עם מותג תיקי היוקרהTUMI  (טומי), במסגרתו תושק קולקציית קפסולה של תיקי נשים,  לחורף 2022.

קולקציית התיקים החדשה עושה שימוש נרחב בהדפסים האייקונים של מיסוני ונותנת כבוד גדול לדוגמת הזיג-זג המפורסמת, המכסה את מיטב העיצובים של התיקים, המשלבים גם פיתוחים וטכנולוגיות של המותג טומי.

הקולקציה כוללת 4 דגמים שונים של תיקים אלגנטיים, מלאי סטייל וססגוניות, המגיעים בצבעי שלכת: כתום, אדום, צהוב, תכלת ולבן ונגיעה של רוכסנים בצבע זהב, המשדרים יוקרה וקלאסיות. בכל אחד מארבעת התיקים מושקעת עבודה ומחשבה רבה של מיטב המעצבי המותג טומי ובית האופנה מיסוני, כמו:  סרט עם מחזיק מפתחות, באמצעותו ניתן לחבר את המפתחות למחזיק ולהוציא בשליפה את המפתחות מהתיק. כמו כן, נעשה שימוש בחומרים האיכותיים וברמה הגבוהה ביותר והתיקים מיועדים לעבודה/ נסיעות או לשימוש יום  יומי וניתן למצוא תיק גב, תיקי צד, תיק סלינג ואף תיקי רחצה של מיסוני.

קולקציית הקפסולה תגיע השבוע גם לישראל והיא תימכר בחנויות המותג טומי: בקניון בעופר רמת-אביב, קניון איילון רמת-גן  ובעופר גרנד-קניון חיפה.

מחיר לצרכן: תיק גב: 1,720 ₪

מחיר לצרכן תיק צד: 675 ₪

מחיר לצרכן תיק סלינג: 1,025 ₪

מחיר לצרכן: תיק רחצה/קוסמטיקה: 850 ₪