'תלמה' תומכת בספורטאים הפראלימפיים

תמונותיהם וסיפוריהם של שלושה ספורטאים פראלימפיים שלהם העניקה 'תלמה' חסות, יופיעו על אריזות 'קורנפלקס של אלופים' במהדורה חגיגית * השלושה ישתתפו באולימפיאדת טוקיו 2021

החזון והייעוד של 'תלמה', כמותג המשפיע על החברה באופן חיובי, הם לקדם אורח חיים פעיל בקרב כל המשפחות בישראל. 'תלמה' שואפת להביא למיצוי היכולות של כל אחד וכל אחת כדי להגשים חלומות, להגיע להישגים ולהיות אלופות ואלופים בכל תחום שאליו נשאף.

לשם כך חברו 'תלמה' והוועד הפראלימפי בישראל למהלך משותף לתמיכה בספורטאים הפראלימפיים ולליווי שלהם לקראת המשחקים בטוקיו 2021.

נבחרו שלושה ספורטאים המגיעים מענפי ספורט שונים אך מייצגים כולם מודל של מצוינות בתחומם.

ורוניקה גירנקו, שחיינית בנבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל: "כשהייתי בת חמש נסענו לבקר את סבי וסבתי והתנגש בנו רכב. ישבתי מאחור ועפתי קדימה. בעקבות התאונה נפגע עמוד השדרה שלי ונותרתי מרותקת לכיסא גלגלים. עם עזרה ממאמנים ומחברים, הפכתי מנערה חסרת ביטחון לשחיינית מקצועית בתחרויות בין-לאומיות. אני גאה ומתרגשת לחבור למותג 'תלמה' כדי לקדם את הספורט הפראלימפי בישראל, לדבר על ערכים כמו נחישות, התמדה ומימוש עצמי וליצור שיח של גיוון והכללה. אני שמחה להופיע על אריזת 'קורנפלקס של אלופים' של 'תלמה'".

אחיה קליין, חותר בסירת רביעייה בנבחרת החתירה הפראלימפית של ישראל: "נפצעתי במהלך פעילות מבצעית ואיבדתי את כושר הראייה. עם כל הקושי והמורכבות, החלטתי להכיל את הפציעה ולצאת לדרך חדשה. כשהתחלתי לחפש הזדמנויות חדשות, גיליתי את הספורט הפראלימפי. אני שמח שמותג ישראלי כמו 'תלמה' מקדם ערכים חשובים כל כך של גיוון והכללה. כאחד שרוצה לתמוך בספורטאים ולקדם אורח חיים פעיל וחתירה למצוינות, אני גאה ומתרגש לחבור למותג 'תלמה' ואני מזמין את כולם לצפות במשחקים הקרובים בטוקיו".

רוני אוחיון, שחקנית כדור שער בנבחרת הנשים הפראלימפית של ישראל: "נולדתי עם לקות ראייה קשה. למרות זאת, תמיד אהבתי ספורט ואתגרים. כבר בתור ילדה הייתי הולכת למשחקים במרכז לעיוור והתאהבתי בכדור שער. אני גאה לקחת חלק בפרויקט המרגש עם מותג 'תלמה', להופיע על אריזת דגני הבוקר של 'תלמה', 'קורנפלקס של אלופים' ולהגיע לכל בית בישראל. אני בטוחה שהפרויקט יעורר השראה בכולם ויעודד אותם להגשים את עצמם. היום אני גאה להיות הסנטרית של נבחרת ישראל".

כחלק מן המהלך, אריזת 'קורנפלקס של אלופים' של 'תלמה' תושק החודש באריזה חגיגית ועליה סיפורם של שלושת הספורטאים הפראלימפיים. במקביל, תקדם 'תלמה' בתקשורת ובכינוסיה הדיגיטליים את הסיפורים האישיים ואת המסע למשחקים הפראלימפיים של שלושת הספורטאים.

נגה בנר סוארי, מנהלת השיווק של דגני 'תלמה': "'תלמה' גאה לתמוך בספורט הפראלימפי בישראל מתוך מחויבות לעידוד אורח חיים פעיל ומיצוי היכולות הטמונות בכל אחת ובכל אחד מאתנו. ורוניקה, רוני ואחיה מבטאים הלכה למעשה את ערכי המימוש העצמי והשאיפה להישגים והחיבור בינם לבין 'תלמה' הוא טבעי ונכון. אנו מזמינים את הקהל הרחב להתרשם מהסיפורים האישיים ומעוררי ההשראה שלהם. אני מאחלת בהצלחה רבה לכלל הספורטאים במשחקי טוקיו 2021, אתם אלופים אמתיים".