'תמנון' גם אצלנו

צילום: באדיבות קניון 'הראל'
צילום: באדיבות קניון 'הראל'
רשת האופנה הידועה והפופולארית חנכה סניף חדש וגדול במיוחד בקניון 'הראל'

רשת 'תמנון' ממשיכה להתרחב ופתחה השבוע סניף חדש בקניון 'הראל' ביישוב. הסניף החדש, שמשתרע על פני 300 מ"ר, מחליף רשת אופנה אחרת שפעלה במתחם ונפתח לאחר שבחודשים האחרונים עבד במקום סניף פופ-אפ של 'תמנון' שזכה להצלחה גדולה.

ההחלטה מאחורי ההתרחבות נולדה על מנת לאפשר לקהל הלקוחות מהיישובים הסמוכים לירושלים ליהנות ממוצרים באיכות בלתי מתפשרת, במחירים נוחים ובחוויית קנייה נעימה ומזמינה.

החנות, שנפתחה לקהל השבוע, מציעה לקהל הקונים את המבצע העדכני של הרשת: כל הפריטים מקולקציית החורף עד ל-100 שקלים. לצד מבצע זה, יוכלו הקונים ליהנות גם ממבחר קולקציית המעבר שנכנסה בימים אלה לחנות – ימים ספורים לפני שתגיע לשאר הסניפים ברשת.

לרשת האופנה 'תמנון' 90 סניפים בפריסה ארצית. הרשת מציעה לישראלים חוויית קנייה חדשנית עם אופנה טרנדית ועדכנית לגברים, נשים, ילדים ומגוון פריטים משלימים.

ברוך ריינר, מנכ"ל ובעלים של 'תמנון': "מהסניף הכי צפוני שלנו בקרית שמונה ועד לסניף הדרומי ביותר שלנו באילת – נמשיך גם בשנת 2022 לתת לישראלים את הבגדים האיכותיים ביותר במחירים המשתלמים ביותר. שלושת העקרונות שמנחים אותנו הם: מחיר, אופנה וחוויה, ואנחנו מקפידים להישאר מעודכנים, אופנתיים ומשתלמים לאורך כל השנה".