תמצית להצערת העור

תמצית חומצה פרולית לחידוש מראה העור, מפחיתה את מראה הקמטוטים באופן הנראה לעין ומעצימה מראה קורן באופן טבעי

במשך מאות שנים, בתרבויות השונות ובמסורות הרפואית השתמשו בתסיסה על מנת לשמר מזון, ולהפיק חומצות מועילות, פרוביוטיקה ונוגדי חמצון למען בריאות מיטבית כללית. כשמדובר בטיפוח העור, תסיסה של תמציות צמחים יכולה להעשיר את העור בויטמינים, נוגדי חמצון וחומצות המעדנות את העור, ובכך לא רק לשפר את עוצמת המרכיבים, אלא גם להרגיע את העור ואף לשפר את איכות העור באופן הנראה לעין.

הכימאים של מותג הטיפוח הניו-יורקי קיל'ס יצרו תמצית המשלבת את הידע של קיל'ס בתחום הרוקחות המסורתית עם המדע המודרני לפורמולה ייחודית ויצרו מוצר חדשני, המשמש כשלב הראשון בשגרת טיפוח עור:   Kiehl’s Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essenceהפורמולה שנספגת במהירות מסייעת בהפחתת קמטוטים ובחידוש מרקם העור באופן הנראה לעין על מנת לחשוף עור בריא יותר וזוהר יותר.  

לתמצית ניחוח טבעי ייחודי המשלב בין שלושה מרכיבים עיקריים הפועלים יחד על מנת להתמקד בסימני ההזדקנות המוקדמים באמצעות הסגולות של המרכיבים, אשר מעדנות את העור וממלאות את מחסום ההגנה הטבעי של העור בלחות:

חומצה פרולית – נוגדת חמצון ממקור טבעי המצוי בדפנות תאים של צמחים, כמו סובין וזרעים של פירות מסוימים. בפורמולה, היא מסייעת להילחם בסימנים מנזקים הנגרמים על ידי רדיקלים חופשיים.

חומצה לקטית – המצויה באופן טבעי במוצרי חלב, היא חומצה אלפא הידרוקסית הידועה בתכונות הפילינג שלה. בפורמולה, היא מסייעת לקלף בעדינות את השכבה החיצונית של העור, משפרת את הלחות ומפחיתה באופן נראה לעין את הקמטוטים ואת המראה של מרקם לא אחיד או מחוספס.

סקוואלן – מרכיב ייחודי של קיל'ס, הוא ליפיד שמקורו בצומח. עם זיקה יוצאת דופן לעור, סקוואלן נספג בקלות ופועל בתוך הפורמולה כדי למלא את העור בלחות ולהותיר אותו רך, גמיש, רווי בלחות.

חומצה פרולית המסייעת לעור להתגונן מפני רדיקלים חופשיים המגיעים מגורמי לחץ פנימיים וחיצוניים, כגון זיהום סביבתי ומתח נפשי, ועלולים להוביל לסימני הזדקנות נראים לעין, חומצה לקטית המחזקת את עור הפנים, וסקוואלן המסייע לעדן את מרקם העור, לרכך קמטוטים ולעניק לחות.

מחירים מומלצים לצרכן:

100 מ"ל – 230 ₪ 

200 מ"ל – 350 ₪

אופן השימוש בתמצית: חוק ה5-5-5: 5 ניעורים של הבקבוק, 5 טיפות ב-5 טפיחות על הפנים. לאחר ניקוי העור בבוקר ובערב, מעסים בעדינות תוך התמקדות באזור הלחיים, מצח וסנטר עד להספגת הפורמולה לתוך העור, שוטפים ומייבשים .

: ferulic Brew

הוכח קלינית כמסייע להגביר באופן גלוי את הזוהר, לעדן את מרקם העור ולהפחית את מראה הקמטוטים עבור עור שנראה מחודש ומלא חיים.

לאחר 4 שבועות של שימוש נסייניות מסכימות שהפורמולה מעניקה תוצאות משמעותיות בשיפור המראה הכללי והתחושה הכללית של העור:

מדינות אסיה:

97% מהמשתתפות אמרו שמרקם העור נראה מעודן

97% מהמשתתפות אמרו שהעור נראה בריא יותר

90% מהמשתתפות אמרו שהעור נראה מחודש

מדינות העולם מלבד אסיה:

92% מהמשתתפות אמרו שהעור נראה צעיר יותר

88% מהמשתתפות אמרו שמרקם העור נראה מעודן יותר

88% מהמשתתפות אמרו שהעור מרגיש רענן יותר

– תוצאות מבוססות על ניקוד מומחים בבדיקה קלינית במשך 4 שבועות.

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק , האינסטגרם ובסניפי הרשת:

https://www.instagram.com/kiehlsisrael/

https://www.facebook.com/KiehlsIsrael/?ref=br_rs

קניון רמת אביב תל אביב, קומה 2 / טלפון: 03-6053677

דיזינגוף סנטר תל אביב, קומת כניסה / טלפון:  03-5221417

TLV FASHION MALL בקומת 1- / טלפון: 03-7397377

עופר גרנד קניון חיפה קומה 2 / טלפון: 04-8122400

קניון מלחה ירושלים קומה 1 / טלפון: 02-9412074