תעתוע

סינגל חדש לזמר זיו רובינשטיין מתוך אלבום הסולו הרביעי שלו

בתקופת הקורונה הסתגר זיו באולפן עם מיטב הנגנים כדי ליצור עשרה שירים אישיים ואינטימיים.

השיר ׳תעתוע׳ מלווה בקליפ, אשר צולם כולו יום לאחר פטירתו של דני קרוון. הקליפ מצולם ברחבת 'הבימה' בתל אביב ומציג את יצירתו של קרוון בקומפוזיציות מרהיבות.

זיו כתב והלחין את הלהיט ״ואני שר״, שחורך את הפלייליסטים בביצוע המחודש של שלומי שבת וה'ג׳יפסי קינגס', והשיר שהוציא לאחרונה – "זמן בראשית" – הפך להיות סמל ההפגנות בבלפור. כמו כן, שיתף רובינשטיין פעולה עם חתן פרס ישראל למוזיקה, נחום היימן, אשר אלבומו האחרון היה מלווה בטקסטים מתוך ספר השירה הראשון של זיו 'שירה, אהובתי'.

רובינשטיין – משורר, מלחין ומפיק – אחראי, בין היתר, על להיטים רבים לאורך השנים ועבד עם ארקדי דוכין, שלומי שבת, אריק סיני, דוד דאור, חמי רודנר, דפנה ארמוני וכן כתב והלחין לעוד רבים וטובים. הוא הקים יחד עם ראובן חיון את להקת 'התינוקות'. בין שלל הלהיטים שכתב והלחין: שיר השנה 2010 "ואני שר" של שלומי שבת. רובינשטיין מסיים בימים אלה את הקלטת אלבומו הרביעי. עם כניסתו לעשור השישי של חייו, מגיש זיו יצירה בוגרת, מלאה בחשבונות נפש ובעיקר כנה.

מילים, לחן ושירה: זיו רובינשטיין. צ'לו: מאיה בלזיצמן. קלידים: עידו זלזניק. גיטרות: אייל הלר. סקסופון: מרק רוזן. תופים: מתן אפרת. באס: אלדד סומנר. טכנאי הקלטה: עומר זוסמן.
הוקלט באולפני פלוטו. מיקס ומאסטרינג: עמית עמרמי, אולפני PAPA. קליפ – צילום ועריכה: אבי ברק.

להאזנה:

https://patiphon.co.il/music/lvp1655IBP