תפריט בשרי חדש ב'גרג'

רשת 'קפה גרג' משיקה תפריט חורף בשרי עם מגוון עשיר של מנות בשריות, מנות איטלקיות, סלטים, כריכים וקינוחים מושחתים

חדש ב'קפה גרג': הרשת משיקה בימים אלה תפריט בשרי בניצוחם של השפים הבכירים של הרשת תוך התמקדות בחומרי גלם איכותיים. התפריט יכלול מנות חדשות שמצטרפות למנות הקלאסיות המוגשות כיום. כל המנות הן סיפורים של מסעות חובקי עולם שלוקטו על ידי מיטב השפים במטרה ליצור חוויית מסע בגלובוס, המשלב צבעוניות, טעמים, ריחות, גיוון ואווירה. הטעמים החדשים נלקחו ממקומות שונים בעולם – איטליה, גיאורגיה, ספרד, צרפת, גרמניה, וינה, אמריקה, אסיה וכמובן המטבח הישראלי.

התפריט הבשרי של 'גרג' מציע מגוון מנות רחב ועשיר, לדוגמה במנות הפתיחה: כנפיים של גרג (37 שקלים), רול בשר (39 שקלים. בקטגוריית המטבח האיטלקי: פסטה בולונג (59 שקלים) ופפרדלה עוף (64 שקלים). בקטגוריית הכריכים: כריף עוף (54 שקלים), טוסט נקניק (56 שקלים), כריך שניצל (58 שקלים), שווארמה עוף (59 שקלים וכריך קציצות של בית (61 שקלים). גם במנות העיקריות ניכרת השפעה של טרנדים קולינריים מהעולם כמו המבורגר (58 שקלים), קציצות של בית (59 שקלים), שניצל (61 שקלים), חזה עוף (63 שקלים), נודלס עוף וירקות (67 שקלים), צ'וה בקר (69 שקלים), סטייק פרגית (69 שקלים), גיוזה סצ'ואן (69 שקלים), פאד תאי בקר (72 שקלים), קארי עוף (72 שקלים) ועוד. לחורף הקרוב מציע התפריט החדש של גרג קינוחים מושחתים לצד מגוון משקאות ייחודיים כמו משקה פיסטוק (31 שקלים), צ'אי (23 שקלים), קוקיז שייק (32 שקלים), שייק פירות (26 שקלים) ועוד.

יאיר מלכה מנכ"ל ומבעלי רשת גרג קפה: "החורף הזה אנו משיקים תפריט בשרי עם חדשנות קולינרית, לצד חוויית בילוי מהנה, מרגשת ומגוונת המותאמת לקהלים רחבים. בתפריט החדש הבאנו לידי ביטוי מגוון רחב של מנות בשריות וטעמים מכל העולם שירגשו את החיך הישראלי".

התפריט הבשרי מושק בסניפים הבשריים של גרג: קניון עזריאלי חיפה, עופר גרנד קניון חיפה, קריית חיים, מתחם עופר חוצות המפרץ, מתחם ביג נצרת, קניון מבנה נצרת, קניון ארנה נהריה, ואדי ערה, בית רימון, קניון WE באקה, קניון חוצות כרמיאל, מתחם ביג ירכא, קניון G כפר סבא.

לרשימת הסניפים: www.gregcafe.co.il.