תקשורת מתקדמת לקסדות אופנועים

רשת פלאפון מרחיבה את קטגוריות מוצריה ותשווק את Cardo System - מותג מערכות תקשורת לקסדות אופנועים המוביל בעולם

חברת ברקום הודיעה היום כי המותג   Cardoהמוביל בעולם בשוק מערכות התקשורת לקסדות אופנועים, ישווק לראשונה בכל נקודות המכירה של רשת פלאפון ברחבי הארץ, באתר האינטרנט ובמרכזי השירות ויהיה נגיש לקהל הרחב ולמנויי החברה במחירים ייחודיים.

חברת Cardo systems  היא יצרנית מערכות תקשורת מבוססות Bluetooth לרוכבי אופנועים הנמצאת בפריסה של למעלה מ- 85 מדינות ברחבי העולם. המערכות של Cardo  שתוכננו במיוחד לקסדות אופנוענים מהוות גם פתרון בטיחותי והן פועלות על שליטה קולית ואינן מצריכות הפעלה ידנית כך שהרוכב עסוק אך ורק ברכיבה.  מוצרי החברה יוצעו ללקוחות פלאפון ולקהל הרחב ביחד עם שירות לקוחות, אחריות ותמיכה טכנית .

מוצרי  Cardo שישווקו בפלאפון יכללו בשלב הראשון את הדגמים FREECOM 1+  ו  FREECOM2+  ו FREECOM 4 PLUS   המשולבים ברמקולים איכותיים מבית JBL לשדרוג חווית הרכיבה. מדובר באוזניות טכנולוגיות קלות משקל לאופנוענים המורכבות על גבי הקסדה ,מסננות רעשי רוח בזמן הדיבור ומופעלות באמצעות זיהוי דיבור ללא מגע יד. עוד כוללות מתאם אוניברסלי המתאים לכל טלפון סלולרי. האוזניות עברו תהליך התאמה לאופנועים ועברו את כל המבדקים הקפדניים ומכוני התקנים.  בהמשך ישווקו גם מצלמות חכמות לקסדה לרוכבי דו גלגלי.

אייל בראל, מנכ"ל ברקום: "שיתוף הפעולה עם המותג   Cardo החל בישראל כבר מ-2006 והוא ומהווה נתח שוק של למעלה מ-80% מרוכבי הדו גלגלי ומתאים לכל סוגי הקסדות.  נמצא בשימוש גם בקרב לקוחות מוסדיים כגון משטרת ישראל כוחות ההצלה והכיבוי ועוד…. מנגיש לקהל הרחב מוצר טכנולוגי-חדשני ברמה גבוהה, שתפקידו להפוך את הנהיגה באופנוע לחווייתית יותר, תוך שמירה על נוחות, איכות שמע ודיבור לצד בטיחות ברכיבה."

אודות החברה: ברקום מתמחה ביבוא, שיווק והפצת מוצרים בתחום הטכנולוגיה, התקשורת והסאונד , outdoor ועולם הרכב.  חברת ברקום, מהווה נציגה רשמית בישראל של המותגים הבינלאומיים המובילים :  Cardo – מערכות תקשורת חדשניות שתוכננו במיוחד לקסדות אופנועים.  Discovery Adventures – ציוד קמפינג ומחנאות.  NOAערכות סאונד מקצועיות, רמקולים ואוזניות אלחוטיות.  ניתן להתרשם ממוצרנו באתר www.barcom.co.il