תרבות עד אליך

צילום: באדיבות המועצה
צילום: באדיבות המועצה
במועצה האזורית מטה יהודה פועלים להנגשת אירועי תרבות בתוך היישובים

לאור ההצלחה האדירה בשנתיים האחרונות של אירועי התרבות במועצה האזורית מטה יהודה, הנחה ראש המועצה ניב ויזל את אגף חברה וקהילה לפעול ולהמשיך לקיים את אירועי 'תרבות עד אליך' ולהביא לעוד ועוד יישובים במועצה מגוון רחב של מופעים לכל המשפחה. ראש המועצה והנהלת המועצה רואים משמעות רבה להגיע לכל ילדה וילד ולכל תושב ותושבת – מצעיר ועד ותיק – ולאפשר להם ליהנות ממגוון הצגות ואירועים כמו כל תושב בישראל.

בשנה שעברה קיימה המועצה למעלה מ-60 אירועי תרבות ברחבי המועצה, כאשר ניתן דגש על פיזור גאוגרפי ועל מנת לתת הזדמנות שווה לכולם להגיע במרחק קצר מהבית לראות הצגה, הופעה, הרצאה ועוד.

תושבים רבים פנו למועצה וביקשו ממנה להמשיך ולהביא הצגות ומופעי תרבות עד ליישובים. הם אף העלו את הנושא באירוע ה'פייסבוק לייב' שקיימה המועצה לפני מספר חודשים.

זה המקום לציין, כי כחלק מפעילות אגף חברה וקהילה במועצה, מתפרסמים 'קולות קוראים' להנהגות היישובים לאירוח אירועי תרבות בכל יישוב והתוכנית נבנית על ידי הצוות המקצועי במועצה. במהלך השנה הקרובה, יתקיימו סדרות לילדים ולמבוגרים במגוון רחב של מופעים. בבחירת המופעים הושם דגש על מופעים ייחודיים, איכותיים ומפגשי אומן.

המועצה מסבסדת את המופעים ומחירי הכרטיסים מוזלים ונוחים לכל כיס. את סדרות הילדים יארחו מספר יישובים שזכו ב'קול קורא' וביניהם שואבה ורמת רזיאל. האירוע הראשון לילדים יתקיים בשואבה ב-21.3. לאחר חג הפסח יחלו אירועים מיוחדים לקהל המבוגרים.

ראש המועצה ניב ויזל: "אירועי 'תרבות עד אליך' הם חלק מתפיסת המועצה לחיזוק הקשר עם התושב והנגשת כל שירותי הרשות לקהילת מטה יהודה".

כל הפרטים והעדכונים מתפרסמים כל הזמן בפייסבוק ובאתר של המועצה.