2024: תחזית אסטרולוגית שנתית

צילום: Annette Meyer, Pixabay
צילום: Annette Meyer, Pixabay
מה צפוי לבני המזלות השונים בשנה הקרובה ובשבוע הקרוב?

טלה

מה שיאפיין את השנה שלכם תהיה ההצלחה הכלכלית. היא תתחיל בהיסוס, אך תתגשם בחצייה השני.

אהבה: אפשרות של 'להיקלע לסבך משברים'. עובדה שתהפוך אתכם לעצובים ולמחפשי תחליפים רגשיים שונים ומגוונים. אהבה ישנה גרמה לכם צער מיותר, אך השנה תגיעו לתקופה רגועה וקצת יותר מאושרת. שמח לבשר שמאפריל הבא ועד לסוף השנה תזכו לשיקום הקשרים הרומנטיים שנחבלו ב-2023.

קריירה וכספים: במהלך מחצית השנה יהיה טוב ובחצייה השני אפילו טוב יותר. אתם צפויים למצוא עבודה טובה יותר או לקידום במקום החדש או הנוכחי ולהשתתף בפרויקטים חדשים ומקדמים. תצליחו להתעלות על עצמכם ולתרגם זאת לכסף ולהצלחה.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): קושי בלהתמודד עם הצד התעסוקתי העוין באופן לא גלוי. אתם מזהים קנוניה שמתבשלת נגדכם מבלי יכולת להוכיח ולהגיב. דרכים רבות הוצעו לכם במישור הרומנטי בעבר, אך אתם נעולים על הדמות שלא יוצאת לכם מהראש. רגעים יפים בחברת האוהבים אתכם באמת. החברים יתמכו בנוגע לסידורים חשובים הקשורים לזכויות, משפט, ירושות או לתחום הקריירה. זה הזמן לדאוג לעצמכם במישורים בריאותיים ואסתטיים.

שור

2024 היא שנת יחסי אנוש טובים: בבית, ביחסים האישיים, בעבודה ובקריירה. כמו כן, תחושו בהתפתחות האינטואיציה והדמיון היוצר.

אהבה: הנשואים יזכו לעוד ילד והכוונה גם לאלה שמתקשים להביא ילדים לעולם. הצהרות נישואים יורעפו ומאחוריהן כוונה כנה ואמתית. תזכו לתשומת לב, במיוחד מבני זוגכם הנוכחיים.

קריירה וכספים: האמינו בעצמכם. הסבלנות תשתלם בנוגע להשקעות בעבודה, בלימודים, באומנות, בבורסה ובכל מה שנגעתם בו בעבר הקרוב והרחוק. צפו לתאוצה נוספת באפריל. צפו לדמות שתעניק לכם יחס מעולה. צפו לפרגון מבעלי עוצמה. עסקים שונים יפתחו שערים. תפגינו את כושר הניתוח העסקי והזהיר שלכם.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): ההצעות להשכין שלום במשפחה מלחיצות. קחו את הזמן בנוגע לקנייה או להשכרת דירה. זה הזמן לחשוב על רכישה יותר מאשר על השכרה. במישורים חברתיים ואישיים יחזרו הדברים אל מקומם האווירה הנינוחה תחזור אל נחלתכם. ייתכנו מהלכים לקידום או להתקדמות לעבר עבודה נוספת וטובה יותר. זה הזמן להחליט.

תאומים

תזכו להמון הזדמנויות לשמור על ההישגים שצברתם ולהתקדם הלאה לעבר יעדים חדשים.

אהבה: החלום לחיים משותפים יתגשם השנה. ההחלטה שלכם לעניין המחויבות תגיע לפתע. אציין, כי השנה צפויים אתם להיות נאהבים על ידי כלל המשפחה, כולל הילדים. תצאו לבלות יותר מאשר בשנים קודמות.

קריירה וכספים: כל מי שלא התחיל קריירה או שלא קיבל תמורה להשקעתו – יוכל לצפות לקפיצה גדולה קדימה. תחום העבודה והקריירה יהיה נפלא, היכונו להיות מופתעים לטובה. על פי מה שנאמר עד כה, ברור שגם בתחום הכספים אתם אמורים לחגוג השנה.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): אתם רוצים לשנות את גורלכם בתחום העבודה. יש שמסכסכים ביניכם ובין ההנהלה. כדאי לזכור שלא כדאי לעזוב מקום עבודה לפני שמוצאים אחרת. השכינו שלום עם אויבים. צורך בשיפור הקשרים הרומנטיים. שמרו על איזון נפשי למרות הסבל מול בן/בת הזוג שאתם אוהבים. אולי אתם צריכים לגשת למומחים בתחום החשוב הזה?

סרטן

שנה של עשיית סדר ושל טיפוח מערכות יחסים. ממליץ שלא להסתבך עם הרשויות. היו נקיים וצייתו לחוק. במידה ותבקשו לעבור או לקנות דירה, אזי חלומכם יהיה קרוב יותר מאי פעם להגשמה.

אהבה:אתם צפויים למצוא את אהבתכם. רבים מכם יחליטו להתמסד. סיכויים למציאת זיווג. אלה שהתחתנו יוכלו למצוא יציבות. המלחמה עצרה תוכניות, אך כעת התאריכים הטובים להינשא או לחיים משותפים הם בין ה- 22.8 ול-30.12.

קריירה וכספים: תימשכו ללימודים ולתחומי עניין חדשים ומועילים. חלקכם גם יתגעגע לממש נסיעה בשילוב עם העבודה ועם הקריירה. אתם צפויים לקבל ירושה או פיצוי מגורמים שונים עבור זכויות. תוכלו לעשות סדר בענייני הכספים: בבנק, בקשרי לקוחות, מול רשויות ובכלל.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): כספים ישתחררו לטובתכם. הרווקים ו/או הפנויים יפנו לחפש את אהבתם ללא תירוצים מיותרים ולמרות שכביכול אין זיווג באופק. הנשואים מרגישים כתקועים בסבך רגשות ובבלבול למרות שהקשר חזק במובנים משפחתיים ורווי בדאגה הדדית לילדים ולעתידם. זה הזמן להפסיק לעשן. פנו לייעוץ ולכאלה שיכולים לכוון אתכם להחלטות נכונות. הודעה חיובית באופק הקרוב.

אריה

המצב הכוכבי יסייע לכם בנושאים הרגשיים, בנטייה לחזור למקומות בילוי ישנים וחדשים וגם בהתקרבות לילדים.

אהבה: התחום הרומנטי לא יתאפיין באירועים דרמטיים. רובכם ינסו למצוא את הכיוון הנכון. משברים בתחום הזוגיות יעלו ויכאיבו. אני ממליץ לכם לפנות ליועצים כלשהם בטרם זה יקרה.

בראשית השנה תתנהלו בכבדות. חרדות שווא בריאותיות מצפות לכם. ביטחונכם העצמי לא יהיה במיטבו. במרץ-מאי תשתפר הרגשתכם. לעומת זאת כושר היצירה יהיה רב בתחומים שונים, כולל בנושא הכספים. יכולת האלתור שלכם תהיה במיטבה. בנוסף, תוכלו לנצל זאת לתחום האהבה. השנה תקבלו אהבה יתרה מכיוון הילדים ומהמשפחה הרחבה.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): אתם שמחים ונבוכים לקראת מפגש עם דמות שאתם לא הכי רוצים לפגוש. אתם מתרגשים מכול שביב של תקווה בתחום הקריירה. כספים שמגיעים לכם ישחררו לחצים ישנים. אתם מתגעגעים למזלות הבאים: שור, תאומים, מאזניים, קשת ודגים. דחיית החלטות לגבי הסבה מקצועית מפחד להיכשל. לפנויים: זה הזמן ליוזמות ולהפעלת הדמיון היצירתי שלכם בתחום ההיכרויות.

בתולה

בדגש על יחסי שכנות טובה, על יחס טוב כלפי העובדים במחיצתכם ובמיוחד כלפי הילדים. החלפת דירה, השכרה ולקשור לנושא הנדל"ן.

תחום הרומנטיקה והאהבה יסב לכם נחת. עובדה זו תסייע לכם לנהל את נושאי המשפחה ותוכלו למצוא פתרונות מוצלחים הקשורים לבית. רגישותכם תהיה גבוהה לגבי הגורם האנושי.

מחסומים שונים בדרך לנישואים, לאהבה ולמגורים משותפים יוסרו מדרככם. חלק מכם יוכלו להגשים את חלומם להתגרש, יחושו חופשיים כציפור וייהנו מחיבוקם של הילדים שברשותם. 

קריירה וכספים: אתם צפויים ליהנות מהיכולת ליצור קשרים חדשים ומהיכולת לתרגם אותם לטובתכם. הצלחה בכל הקשור לכספים. חוזים של קנייה או מכירה של נכס יגיעו לידי הגשמה. חיסכון וצבירת נכסים. עסקים שנתקעו יהיו בעלי פוטנציאל ליציאה מן הבוץ.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): העוסקים בתחומי לימוד ייהנו השבוע מכושר ריכוז ומהצלחה בכמה מישורים חשובים. אם קיבלתם החלטה לצאת ולנצל חופשה, הוציאו אותה אל הפועל גם אם זה על חשבון מישהו שלוחץ אתכם מאוד שלא לעשות זאת. הפתעות צפויות בתחום הקריירה. ניצוצות ראשוניים של תזוזת פרויקט חשוב. פנו לייעוץ אישי בכל המישורים החשובים.

מאזניים

שנת שינויים, חלקם הגדול לטובה. הנושאים שיהיו אצלכם במרכז: הזוגיות, הבריאות, הלימודים, הילדים והעבודה. אתם עשויים לכרות ברית שלום עם גורמים שהפריעו לכם עד כה ולחדש קשרים ישנים ופתוחים עם כל אלה שנפרדו מכם בעבר.

אהבה: יתכן ותזדקקו לייעוץ בנושא זה. התחום יזכיר טלנובלות תקועות ודביקות. לרבים מכם ייתכנו פרידות כואבות.

קריירה וכספים: למרות התחזית הטובה בנושא העבודה והקריירה, אני צופה כי לא יהיו שינויים גדולים בתחום הכספים. אומנם יישמרו זכויותיכם בעבודה ותיהנו מקידום, אך תרגישו שאתם עושים הכול ולא כל כך מתוגמלים. טיפ: מצב זה עדיף כמובן מלאבד את מה שיש. אם תיקחו זאת בנחת, תוכלו לחיות עם זה ועדיף שכך.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): אתם מתרגשים מנגיעות החורף על אדן החלון. דאגה למישהו חשוב. בקרוב אתם מנצחים בדיונים. התנדבתם לעזור לאחרים מכל הלב והנשמה. שאלת מיליון הדולר שלכם קשורה בציפייה להחלטה לגבי גורלכם המקצועי וגם לגבי עסקה שלמימושה אתם מקווים. אתם מבחינים בעכבה ביחס לאחד הילדים. פנו לייעוץ ולכאלה שיכולים לכוון אתכם להחלטות נכונות.

עקרב

השנה תזכו להשפעה חזקה ומיטיבה בתחום התעסוקה, הכספים והבריאות. רגשות כלפי הסביבה הקרובה ולקשרים מן העבר.

אהבה: השנה אני צופה לכם התחלות חדשות וסיום יחסים ישנים ומעיקים. אנשים מן העבר ינסו להתקרב אליכם וזה יהיה מבורך והדדי. ייתכן ותרצו לבסס את היחסים הרומנטיים עד כדי מיסוד.

קריירה וכספים: מישהי תזיק לכם בנושאים הקשורים לעבודה ולקריירה. כל מה שתנסו לא יעלה יפה. סודות שרציתם שיישמרו, ייחשפו על ידי אנשים החופרים תחתכם. העסקים ידרכו במקום ויתקבל הרושם שהכול תקוע. בתחום זה אבשר בשמחה שתיהנו משמירת היציבות שאליה הגעתם בשנים קודמות.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): שבוע אופטימי ושמח כשבנוסף החורף הקליל עושה לכם טוב. צפו להפתעה בתחום הרומנטי. היו מוכנים, כי אתם עוד עלולים לשכוח לומר את מה שבלב. זה הזמן לחפש חברים ישנים ובני משפחה שאולי שכחתם מאחור. הודעה חשובה עומדת להגיע והיא תשפיע לטובה על תחום הקריירה. שמחה קרבה אליכם ואתם מחכים שתצא אל הפועל.

קשת

אהבה: בנוסף לשפע שנחלתם, אני צופה שנה טובה בתחום האהבה. בין אפריל לאוגוסט אזהרת אהבה: אתם עלולים להרוס את הקשרים שלכם ואחר כך להצטער. טיפ השנה: זכרו שכל הכספים שבעולם לא יוכלו לקנות לכם את האהבה שתפסידו.

תחום הקריירה והכספים יישאר כמעט כפי שהיה. הצלחתכם השנה תישמר, אך לצערי תתקשו להתרומם מעל למפלס המעמדי שאליו הגעתם עד כה. מאבקי ירושות או כל עניין שקשור לכספים יתנהלו לטובתכם. אישיותכם תתמלא בכוח ובקסם רב. בונוסים כלשהם שיגיעו לכם, יבואו ממה שהשקעתם בשנים קודמות. בעקבות כל זה, אתם מסוגלים להחליט לגבי קניית נכסים או מכירתם.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): אתם נעים בין חיוך ובין מרירות ישנה. ידמה שריבת הכספים הפכה למריבה. סידורים אחרונים לגבי רכוש משפחתי יוצרים חיכוכים מיותרים וכואבים במישורים החברתיים והרומנטיים החיצוניים תקבלו חיוכים של אהדה ואהבה, ממש כמו החיוך הבראשיתי הראשון. במקביל, אתם עסוקים לקראת אירוע חשוב כלשהו. הנשואים שבכם צפויים לגישור על פערי דעות.

גדי

אהבה: הגורמים שקשורים אליכם רגשית לא ייקחו אתכם ברצינות. המתינו לתקופת האביב הקרוב, שם תחל תקופה שתשפר את הקשרים שרקמתם.

קריירה וכספים: השנה אתם מאוד אסרטיביים ומעיזים בכל תחומי הקריירה. תוכלו לקבל תנופה לכיוונים שונים. חלק מכם ינסו לעזוב את עבודתם הנוכחית לטובת האחרת; וחלק אחר ימצא עבודה חדשה ויזכה להזדמנות לפתוח בקריירה חדשה ופורייה. תזכו לקידום בעבודה. תוציאו אל הפועל כל מיני נסיעות שלא הצלחתם לממש בגלל המלחמה. רבים מבני המזל ינסו להשתבץ בתחומי למידה והכשרה שונים וחדשים. הכספים יזרמו אליכם באיטיות אבל 'על בטוח'. חשבונות הבנק יתייצבו. עסקים קטנים ישפרו את מצבכם ותוכלו גם למכור, לשפר או לקנות בית בהצלחה.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): השבוע אתם בתקוות נסתרות וגלויות כאחד. חלק מכלל המזל יחפשו את דרך הפיוס. התקררות האהבה ממשיכה להדאיג אתכם ואתם לא יודעים איך להתגבר על הקשר הקיים ועל הגעגוע לקשר רגשי קודם. העבודה החדשה באופק או שכבר התקבלה. טיפ: אל תדחו דו שיח שבינו לבינה למחר, כי זה עלול להיות מאוחר מדיי.

דלי

אהבה: השנה עלול להיווצר נתק שעלול לסכן את הקיים, אך אולי יגרום למציאת אהבה חדשה. קושי בלהחליט באופן הנכון אם להיפרד מהדמות הקיימת או שלא. עזרה חיצונית שתבוא, תעודד את רוחכם ותרענן אותה לקראת אתגרים חדשים.

קריירה וכספים: אישיותכם תקבל כוח ואנרגיה מחודשת. ליזמים יהיה הדחף לתור אחר שינויים במגמות ההשקעה. טיפ השנה: השתדלו שלא לאבד את רכושכם מתוך החלטות חפוזות. תהייה בכם הנטייה לחשוב על כל מיני פרויקטים, אך תתקלו בקושי לפרוץ. שמרו על שיקול דעת נכון.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): קשר מן העבר יצוף, יצוץ ויעלה. רגשות כלפי חברים יגרמו לכם להושיט עזרה. חפשו באמצעי התקשורת לגבי מקום עבודה נוסף או אחר. במישורים חברתיים ואישיים יחזרו הדברים אל מקומם. אווירה נינוחה תחזור אל נחלתכם. אתם מבחינים בעכבה ביחס לאחד הילדים. פנו לייעוץ ולכאלה שיכולים לכוון אתכם להחלטות נכונות.

דגים

שנה טובה. ליוצרים שביניכם אני צופה תקופה של עיסוק באומנות, בה תהיו במיטבכם.

אהבה: סימנים מבני המין השני. אתם צריכים לזהות את הזיווג הנכון ולדעת להסתדר. ייתכן ותזדקקו לעזרה לגבי עם מי ועם איזה טיפוס כדאי לכם לקשור את גורלכם. אשמח לייעץ בעניין.

קריירה וכספים: בעבודה החדשה אתם צפויים לקידום משמעותי. התקועים יקבלו את היחס והקידום שאליו שאפו להגיע. עסקים חדשים יקרצו לעוסקים ביוזמות פרטיות. השנה תתעניינו בנכס כלשהו. תוכלו למצוא קונים לנכסים שברשותכם ובמקביל גם לקנות. כל הדרכים ייפתחו בפניכם וכל מי שלא רצה לעשות אתכם עסקים ייפול שבי אחר קסמכם. הרעיונות יניבו פירות.

תחזית לשבוע הקרוב (29.12.23-4.1.24): אתם מתרגשים מנגיעות החורף על אדן החלון, על רקע שלווה זו, גוזלת הקריירה את מרבית הזמן. אתם מאוד חשדנים, אבל משתדלים שלא לריב עם הפוגעים בכם מזה המון זמן. לעובדים מצפים קידום, שיפור תנאי עבודה ועלייה בשכר. המובטלים יצפו להזדמנות למצוא את מבוקשם במהלך הימים הבאים. הנשואים שבכם צפויים לגישור.