הורוסקופ לימים 17-23 בספטמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
מה מזמן החג הקרוב לבני המזלות השונים?

טלה

לאחרונה, הרבה מבני המזל שלכם מקדישים זמן כדי להוציא לפועל תכניות המתייחסות לעתידכם המקצועי, הכלכלי והבין אישי. טיפ: אסור לכם השבוע להתפרץ ולדרוש נאמנות או אהבה בכוח. הפתיל הקצר אפיין אתכם לאחרונה. בתחילת השבוע הנוכחי תדחו מריבות קטנות וזניחות. טיפ: כל אלה שתכננו טיול פרוע למקום מסוכן, כדאי להם לבטלו. למרות החג והשמחה, תרגישו את הדאגה בחלק מהמישורים: אישיים, רומנטיים, חברתיים וכלכליים. תחושה שאנשים מסוימים עוצרים אתכם מלהתקדם תשתלט עליכם. מומלץ לפנות לייעוץ בנוגע לעתידכם מכל הבחינות הלוחצות.

שור

האווירה הקלילה של החג מושכת אתכם לכיוון הרגשי ולגעגועים. זכיתם למעט מנוחה ולנחת מחלק מהמשפחה. כולם החמיאו לכם על סגנונכם המיטיב והמיוחד. מבחן הקשור לאמינותכם יביך אתכם מאוד. גורם זר או עוין ירגיז/ה אתכם סמוך לחג ובמהלכו. הימנעו מלהתחשבן בגלל סיבה שלא כל כך נחשבת. אתם מוערכים במקומות שמחוץ לבית ופחות בחוג המשפחתי הקרוב. התרכזו בתכנונים לפריצת דרך כלכלית או לשינוי מקום העבודה שיבוא בקרוב. המאוהבים: מישהו שאוהב אתכם שולח לכם מסרים כפולים, מטעים ולא ברורים.

תאומים

לקראת החג או במהלכו אתם נסחפים במערבולות הקשורות לפגיעה בכבודכם וזה קשור לעבר. אתם טרודים בעניינים רגשיים הקשורים במישרין או בעקיפין לילדים. געגועים עזים לאדם אותו איבדתם בעבר. רמז ברור מגורם כלכלי מהתל בכם מזה זמן רב. מומלץ היה לבדוק חוזה או הצעה טרם שאתם ניגשים לחתום עליהם. אל תעשו צעדים חדשים בשום תחום. זה הזמן להשתחרר, לזרום ולפנות לאלה שיכולים לעזור לכם להתקדם בחיים. השתדלו לחייך גם אם החיים לא מחייכים אליכם כל כך. שימרו על בריאותכם ועל שלוות רוחכם.

סרטן

בחג ובחול המועד תחושו כמושפעים מחששות ישנים ומוכרים. לנשואים: המחשבה על זמני האיכות המשפחתיים לא עמדה בציפיות בחג. אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד, מהגורמים הרגשיים המסבים לכם סבל אבל שוב לא עומדים בהבטחות לעצמכם. העתיד הכלכלי עדיין לא ברור לגמרי. חלק מבני המזל מחפש תעסוקה אחרת. הורידו מינון בכל הנוגע לכעסים, להשקעות חפוזות, להימורים ולשיחות אודות הצרות הרומנטיות שלכם. חוסר תעסוקה נכונה וקושי עם האהוב/ה יוצרים ביחד תחושת ריקנות. לכן אני ממליץ על חישוב מסלול מחדש או לפנות לייעוץ קצר.

אריה

לנשואים ולמחויבים רגשית: בשבוע שעבר הייתה לכם הזדמנות להתקרב לבן/ת הזוג. רגשות עמוקים לעבר ולמשפחה מילאו אתכם בשמחה וגם בעצב. ימים אלה מזכירים לכם את הדמות האהובה עליכם ביותר. מרבית זמן האיכות יוקדש לקטנטנים או לאנשים הנקשרים למשפחה הקרובה באופן כזה או אחר. מאמצים להביא שני צדדים לכלל הבנה יוכתרו בהצלחה. לפנויים ולמצפים לשינוי: הצעה רומנטית ממש בקרוב. אתם מתחמקים קצת מהאהבה, אבל מצד שני יודעים שבסוף תצטרכו להחליט. שקט פנימי נקשר למוסיקה, לנוף וליציאה כזו או אחרת אל מקום נחמד.

בתולה

האווירה השמחה בחג ובחול המועד תופסת אתכם במצב של לחשוש מן העתיד. יחד עם זאת, השקעתם בחוג המשפחתי וכרגע אתם יודעים את מי אתם אוהבים, את מי קצת פחות או שלא. סכסוך מעגלי ארוך עומד להסתיים או להתמתן לזמן בלתי ידוע. לא כל החברים מסרו לכם איחולים אבל הסתדרתם בלי. אתם מרוכזים בכספים ובקידום המתעכבים לבוא. להפתעתכם, בן/ת הזוג מנסה להתקרב אבל חוסר האמון עדין גדול. היסוסים לגבי מקומות עבודה או לגבי תפנית לעיסוק אחר אליו שאפתם כל הזמן.

מאזניים

הרגיעה הזמנית בשל הימים טרם החג והאווירה הנקשרת אליו מאפשרת לכם בחג להתרפק על בני משפחה או על חברים ותיקים או על יצירת קשר כלשהו אחר. מצב כוכבי שמימי מחייב בחינה מחודשת בכל הנוגע לתחום הכלכלי או האישי. אהבתכם עדיין מושכת אתכם לאתגרים שונים, אך כעת ובעיקר היא עושה זאת בתחום הרגשי. לפנויים: הרפתקה רומנטית עומדת בפתח. הזדמנות כוכבית לשפר את רוב התחומים, בעיקר את תחום הרגש והאהבה. רק צריך לדעת איך עושים זאת. זה הזמן לחשוב על פנייה לייעוץ ממוקד מטרה.

עקרב

בשבוע החג אתם פתאום מרגישים את עוצמת העייפות. החג מושך אתכם אליו בחבלי קסם אבל זה כמעט חלף. לפרודים ולשבורי הלב: השבוע זה הזמן. שבו ודברו על כל נושא שבעולם, זה עשוי לשפר לכם את ההרגשה. חלק ימצאו אוזן קשבת לא מחייבת. כספים שנתקעו בדרך מעסיקים אתכם. בימים שני ושלישי תגלו פתאום שביב של תקווה בנוגע לקשר ישן/חדש או שגורם כלשהו בדיוק יחשוב עליכם. חלק מכם יתגעגע לניחוח האהבה שלא נעלמה מליבו אף פעם. זה הזמן לחשוב על יציאה קבועה למקום שיעניק לכם בריאות ושלווה.

קשת

השבוע אתם כמעט מוציאים כעס על המשפחה על שאתם אלה התורמים ושלעומת זאת מקבלים הכי פחות. לבודדים ולכמהים לאהבה: האווירה לקראת החג הקודם הייתה קצרה, העניקה משהו טוב אך גם העיקה עליכם משום מה. בחג הנוכחי תרגישו טוב יותר. לאלה שהתחילו קשר לא מזמן, צפוי שענייני הלב ישתבשו עד כדי סכנה לפרידה מכאיבה. תנו לחברים לעזור לכם בכול העניינים. מבחינה כלכלית אתם צועדים במקום. באמצע השבוע תחול עלייה במפלס השמחה, שמרו עליה אם תבוא, כדי להחליף כוחות ומצברים. שמרו על קשר עם הסביבה הקרובה.

גדי

אתם חדורים ברצון לפתור בעיות אישיות. דאגות לבני משפחה קרובים וענייני כספים או ירושות. חלק גדול מכם יעסיק את עצמו בימים טרם החג ובימי החג עצמו בקשור ליחסיו האישיים ולילד/ה. לאחר החג אני ממליץ שלא לשאוף לשנות את מקום העבודה לטובת מקום אחר או מקצוע אחר. עברתם לאחרונה חשבון נפש ביחס לתחום הזוגי התקוע ולגבי תשומת הלב שלה אתם ראויים. הכאב על אובדן בן משפחה יקר מחדש את הכאב שבלב. פנו לייעוץ מקצועי על מנת לדעת יותר על כיוון גורלכם.

דלי

אווירת החג והחג עצמו כמעט דיברו אליכם כבשנים עברו זאת למרות הקורונה. לאחרונה התרכזתם במשפחה ונתתם את כל מה שאתם רק יכולים וזה כרגיל לאחרים. אל תיכנסו למריבות סתמיות, גם לא להזכיר ולפתוח את הישנות. התרכזו בדרכים ובכבישים ואל תסירו את המבט מן הדרך. רמז מכיוון רומנטי ידוע, עלול להביא אתכם לצעדים נועזים מדיי. האכזבה מהתחום הכלכלי מכניסה אתכם לחרדה זמנית. פנו לייעוץ אישי בנוגע לכל התחומים, בעיקר בנושא איחוי שברי הלב והזמן. מייל או מכתב מעודד מחכה לכם בתיבת הדואר.

דגים

אווירת החג מושכת אתכם לזכור את היקרים לכם בתחושת נוסטלגיה וגעגוע. המפגשים המסורתיים והמתוכננים מראש יוצאים אל הפועל. השמחה והכאב יתערבבו יחדיו בתוך בליל השיחות המשפחתיות וזה כולל לגבי אלה שלצערכם כבר לא יכולים להיות איתכם. בשורה משמחת עומדת להתגשם לכם, בצורה של הזדמנות פז שתיפול בידכם בקרוב מאוד להכיר אנשים היכולים לקדם אתכם במישורים שונים. אל תרפו מן העזרה ממקור בעל עוצמה התומך בכם בחוכמה. למרגישים בבדידות: חפשו ייעוץ אישי מקצועי בתיאום מראש.