בשורת האנטי-אייג'ינג

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי L'ORÉAL PARIS מרחיב את סדרת האנטי-אייג'ינג רויטליפט פילר ומשיק: שגרת לחות אנטי-אייג'ינג חדשה עם הגנה מהשמש (SPF50)

לוריאל פריז – מותג האנטי-אייג'ינג מס' 1 בעולם, מרחיב את סדרת האנטי-אייג'ינג רויטליפט פילר ומשיק: רויטליפט פילר קרם לחות ליום עם 50SPF, המכיל פורמולה חדשה שפותחה בהשראת טיפולי הזרקות! עם הרכיב החדש חומצה היאלורונית מסוג מיקרו-פילר (MICRO – FILLER), הממלא קמטים ומשיב נפח לעור הפנים.

רויטליפט פילר קרם לחות ליום עם 50SPF  – החזירי לעצמך את גמישות מראה העור עם רכיב MICRO – FILLER, הדור החדש של החומצה ההיאלורונית והגני על עורך מפני קרני השמש! בפעולה אחת.


מהו רכיב המיקרו-פילר? המולקולות קטנות פי 50 מחומצה מאקרו-היאלורונית, לקבלת השפעה אינטנסיבית יותר. הרכיב מסייע למלא את מראה הקמטים ולמלא את עורך בלחות מבפנים.

רויטליפט פילר קרם לחות ליום עם 50SPF  – הגני על עורך מקרינות UVB ו UVA-באמצעות הפורמולה הקלילה של הקרם שמסייעת להילחם בסימני ההזדקנות, מפחיתה את מראה הקמטים ומגינה על עורך לאורך זמן.   המרקם נעים ללא גימור שומני, ללא סימנים לבנים ומתאים לכל סוגי העור.

הקרם בעל יעילות מוכחת מחקרית: השימוש בקרם מעניק לחות באופן מיידי (עד 48 שעות), מראה העור נראה מוצק יותר ובעל מראה טונוס גבוה יותר. בתוך שבוע: מראה העור חלק יותר בקרב 82% מהנשים שנבדקו. בתוך 4 שבועות: מסייע להעניק לעור מראה מלא נפח וקווי הקמטוטים נראים מלאים.

הוראות שימוש: את קרם היום יש למרוח מדי בוקר על פנים וצוואר נקיים בתנועות סיבוביות לספיגה מהירה.

מחיר מומלץ לצרכן: 110

מחיר מבצע השקה בחודש מאי: 79.9

להשיג ברשתות הפארם ורשתות שיווק

בואו נמחזר את היופי! למידע נוסף כנסו ל- www.loreal.com